Herečka Luba Krbová zahájila výstavu svých fotografií!

Hvězda seriálu Ulice Ljuba Krbová je nejen vynikající herečkou, ale také vášnivou fotografkou a cestovatelkou. V nedávné době dvakrát navštívila Barmu a tato země ji uchvátila natolik, že se rozhodla uspořádat výstavu fotografií ze svých cest.


„V Barmě jsme byli s Ondřejem poprvé před dvěma lety a podruhé letos na přelomu roku. Je to nádherná země, lidé tam jsou milí, nezkažení a vděční,“ popsala Ljuba nadšeně své pocity. Zároveň přiznává, že je z Barmy sice uchvácená, ale žít by tam nechtěla.


„Lidé tam žijí v chudých a primitivních podmínkách, není tam žádná mechanizace, jejich život je velmi těžký. Je to země krásná na pohled, ale člověk se vždy rád vrací domů,“ prozradila Ljuba, která výstavu instalovala společně s manželem Ondřejem Neffem a dalo jim to pořádně zabrat.


„Trvalo nám šest hodin, než jsme všechny fotky pověsili. Prostory jsou sice nádherné, ale jsou tam nerovné zdi i podlahy, tak to bylo docela náročné,“ dodala na závěr představitelka Aničky Liškové Ljuba Krbová. Výstava bude pro veřejnost k vidění až do 30. listopadu v galerii v centru Prahy.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353