Herečka, kterou v poslední době šikanovala její kolegyně, odchází ze seriálu

Osmnáctiletou herečku Anastasii Chocholatou pravidelně vídáme jako sestřičku Evu v seriálu Modrý kód. V něm byla v poslední době šikanována sestřičkou Libuškou, kterou hraje Michaela Sejnová. My jsme Anastasii na posledním natáčecím dni navštívili a zeptali se na pravý důvod, proč seriál opouští.

MK_180424_6551

Roli Evy v Modrém kódu opouštím na vlastní žádost. Je to kvůli škole, hlavním důvodem je letošní maturita. Chci se plně věnovat studiu a nestresovat se,“ práskla nám drobná herečka. Jak jsme se dále dozvěděli, herečce se bude stýskat nejen po roli Evy, ale také jí budou chybět její kolegové. S Evou jsem strávila téměř rok svého života, měla jsem štěstí na skvělé kolegy. Bylo to tu moc fajn,“ přiznala dojatě.

vlcsnap-2018-09-28-13h43m30s791

A protože její postavu nenechali scenáristé zemřít, je naděje, že se může po úspěšné maturitě do seriálu vrátit. Přemýšlí o tom? Návratu do Modrého kódu nechávám otevřené dveře. Jakmile odmaturuji, budu se zase naplno věnovat práci,“ dodala závěrem půvabná herečka.

OK_Stázka Chocholatá MK_180504_5160 chocholata_MK_5 FRH_3623

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353