Herečka Eva Burešová se stala tváří Nadačního fondu Ztracené děti

Pětadvacetiletá herečka Eva Burešová, kterou známe ze seriálu Modrý kód, přiznala, že se vedle ní objevuje nový muž. Nový partner vstoupil do života herečky ve chvíli, kdy to opravdu vůbec nečekala. Když člověk většinou nic nehledá, tak to samo přijde,“ práskla nám Eva.

IMG_5117

My jsme Evu Burešovou navštívili na focení na zámku Berchtold nedaleko Prahy. Jako princezna si zde užívala focení promofotek ke koncertu, který chystá na 10. května na podporu Nadačního fondu Ztracených dětí, které se stala tváří. Na herečce je zamilovanost opravdu vidět a nás samozřejmě zajímalo, zdali nám Eva na nového přítele něco prozradí.

IMG_5123

Už to trvá pár týdnů, jsem zamilovaná, je to čerstvé a je to moc hezké,“ sdělila nám půvabná Eva. O koho se jedná, však zatím Eva prozradit nechce, okamžik medializace nechává na rozhodnutí svého nového partnera. Herečka vychovává sama syna Nathaniela. Ta chvíle, že by se s Nathanem viděli, ještě nebyla,“ dodala závěrem Eva.

IMG_5152

Herečka je nyní v jednom pracovním kole, stále natáčí roli sestřičky Petry Horvátové v primáckém seriálu Modrý kód, hraje v divadlech a intenzivně se připravuje se na charitativní koncert, na kterém zazpívá například také její kolega z Modrého kódu David Gránský nebo kamarádi Anna Slováčková, Alžbeta Bartošová či Václav Noid Bárta.

IMG_5155 YAN_8713

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353