Heidi si udělala moře doma v Uhříněvsi!

Zpěvačka a moderátorka Heidi Janků jezdívala několikrát ročně k moři do tepla. Pravidelně u moře trávila i Vánoce a Silvestr. Nyní se ovšem rozhodla, že si moře udělá přímo doma na zahradě u své vilky v Uhříněvsi.


„Vůbec nejsem vodní typ a nikdy mě nenapadlo, že budu mít na zahradě bazén. Vždy jsem zastávala názor, že to je zbytečná investice a hlavně hodně práce kolem. Vše se zlomilo loni o prázdninách, kdy ke mě domů přijela natáčet televize a potřebovali, abych na konci reportáže v plavkách skočila do bazénu. Bohužel v té době jsem bazén neměla a ten, o kterém si reportéři mysleli, že je náš, patří sousedům, se kterými nemáme plot! No a plot s nimi nemáme proto, že jsou fajn a ten záběr jsem u nich v bazénu mohla bez problémů natočit,“ začíná Heidi své vyprávění o tom jak k bazénu přišla.


„Bylo dost teplo a já v tom sousedovic bazénu zjistila, že takový bazén není vůbec špatný. A když se jeden můj známý osamostatnil, založil stavební firmu a nabídl, že nám bazén na zahradě postaví. A protože ho má doma taky, zařídil nám ještě navíc bazén se slanou mořskou vodou – no a bylo rozhodnuto – moře v Uhříněvsi byl fakt dobrý nápad! Ale ta realizace hlavně stavebních a výkopových prací to už bylo horší!“ přiznává Heidi.
Známá zpěvačka hitů Když se načančám, Já jsem já, Tahiti nebo Fotka totiž žije v satelitním městečku.

„V našem domě v satelitním zabydleném městečku bydlíme skoro deset let, takže zahrada byla vzrostlá a upravená a když jsem pak viděla bagry, co mi jí ničí, bylo mi do breku. Teď už se ale zase směju a u toho plavu ve slané vodě ve vlastním bazénu! Cesta to byla dlouhá, ale vyplatila se. Loni na podzim se udělaly výkopové práce a betonové základy a letos na jaře se osadil bazén a udělalo okolí. Dokonce jsme ho nechali i zastřešit, protože některé vzrostlé stromy nám bagry nezničily a mohly by listím bazén dost znečišťovat. Majitel stavební firmy Venda Kapal si dal tu práci a na internetu nám našel firmu z jižních Čech, která nám zastřešila bazén za výborných finančních, ale i dodacích podmínek – oproti tomu, co nám nabízely renomované zastřešovací společnosti, jsem zastřešení pořídila takzvaně za hubičku. Takže tu pusinku nyní posílám společnosti Poolor. No a díky tomu, že zastřešení máme, můžu se koupat skoro nahá a není na mě vidět,“ směje se Heidi.


A tak se nyní ráchá v teplé slané vodě každý den, pokud tedy zrovna nezpívá a nemá žádné vystoupení, kterých mívá každý měsíc minimálně deset po celé republice. A protože má v bazénu i barevná led světla, která viděla na dovolené na ostrově Ischia, klidně si jde zaplavat i pozdě večer – kdy si vybere, zda chce plavat ve vodě tyrkysové, modré, zelené nebo krvavě červené. A nebo si přepne na program, který barvy sám mění a Heidi má tak doma na zahraně nejen slané moře, ale i diskotéku!


„Když jsem na začátku říkala, že nejsem vodní typ, tak teď si bazén užívám denně, díky zastřešení je v něm voda kolem 29°C a tím, že je situován jen asi čtyři metry od domu, dá se v něm plavat, i když je venku trochu chladněji! Prostě paráda!“ dodává se smíchem Heidi.

Foto: www.heidi.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353