Heidi s manželem šokovala Pavla Nováka ml.

Syn legendárního Pavla Nováka, rovněž zpěvák a Pavel, se potkal na plese s Heidi Janků. A samozřejmě nemohly chybět vzpomínky na Pavlova tátu, který už přes dva roky zpívá v nebi. Pavel Novák starší totiž začátkem osmdesátých let objevil Heidi a nabídl jí první profesionální angažmá. Dva měsíce s ním zpívala v německu v baru. Když se vrátili domů, Heidi potkala Ivo Pavlíka, který pro ni postavil skupinu Supernova a udělal z ní populární zpěvačku, která získala dva bronzové Zlaté slavíky a vydávala jedno album za druhým.


Pavel Novák ml. se s Heidi i jejím manželem Ivo Pavlíkem (na snímku) zná hodně dlouho, ale už mnoho let se neviděli. O to radostnější bylo jejich nečekané a náhodné setkání. „Znám se s Ivošem asi od svých tří let, kdy mě otec začal brávat na vystoupení. A s Heidi asi od sedmnácti. Tehdy ji pro showbyznys můj otec objevil. Dokonce jsme spolu několikrát zpívali na jednom pódiu, nejen v Česku, ale i v Hamburku,“ zavzpomínal Pavel Novák ml.
Heidi s Ivem si samozřejmě poslechli i Pavlovo vystoupení a nešetřili chválou, což Pavla nejen potěšilo, ale i šokovalo. „Heidi je velice energická, upřímná a na nic si nehraje. To mám rád. Ivoš dokáže říct i nepříjemné věci přímo do očí. Toho si na něm cením nejvíc. Když jsem za nimi přišel do šatny, šokovala mě jejich slova: »Když jsi spustil Georgiu, mysleli jsme si, že je tady Pavel starší. Byl to velmi zvláštní pocit, který se nedá popsat.« Velká poklona od lidí, kterých si vážím. Heidi a Ivoši, díky!“ řekl nám dojatý Pavel Novák ml. A nakonec se s Heidi vyfotil i se svou dcerou Eliškou (na snímku).

Foto: www.pavelnovak.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353