Heidi poslouchala kosmické zvuky!

Dobrodružný zážitek za sebou má zpěvačka a moderátorka Heidi Janků (50). Ta se ve společnosti Biosens na pražském Žižkově podrobila unikátnímu léčebnému vyšetření na bázi biorezonance. Pod dozorem zkušeného pracovníka se tak mohla na vlastní oči přesvědčit, jak na tom její orgány v těle jsou. Biorezonance se totiž promítá i do televize!


Biorezonance je pokročilý způsob homeopatické léčby, které předchází přesná a důkladná prohlídka. V podstatě jde o to, že každá organická, ale také anorganická věc v těle vysílá informace ve formě elektromagnetických frekvenčních vzorků. Každý orgán, nebo část těla se skládá jak z látky, tak i z jejího záření. Tyto frekvenční vzorky lze prostřednictvím elektrod, které fungují jako anténa, odebrat jako pacientovy vlastní informace jak z povrchu kůže, tak i z hloubi těla a převést je do přístroje, tam elektronicky zmodulovat do terapeutických vln a poté s pomocí elektrod s nimi pacienta ošetřit.


„Co se týká samotného vyšetření, tak to není nepříjemné. V jedné ruce jsem držela elektrodu a druhou ruku jsem měla položenou na kovové destičce. Na uších jsem měla sluchátka, ve kterých jsem slyšela takové vesmírné zvuky. Ty jsem přestala za chvíli vnímat, protože se přede mnou na obrazovce odvíjel zajímavý dokument o mých orgánech,“ vzpomíná Heidi na diagnostické vyšetření, které trvalo celkem asi půl hodiny. Během prováděného vyšetření se do speciálního lékařského přístroje Sensitiv, který je připojený na počítač, nahrají frekvenční odrazy z těla a to i s případnými škodlivými látkami, které dělají v těle neplechu. Tyto látky mají své typické frekvenční vzorky a lze je poměrně snadno diagnostikovat. „Na obrazovce před sebou jsem sledovala diagnostiku veškerých svých orgánů a celého těla,“ popsala sympatická Heidi, která bude od září opět moderovat lehce erotický pořad Intim Night na TV Barrandov.


Na obrazovce před sebou totiž člověk vidí obrazy jednotlivých orgánů, ve kterých jsou umístěné referenční body, jenž mají specifickou barvu, kterou získají poté, co je přístroj naskenuje. Pokud je barva zelená a žlutá, je vše v pořádku. Červená barva značí změnu oproti normálu a modrá signalizuje problém. „U mě se naštěstí skoro všechny body zelenaly, žloutly a červenaly jen minimálně. To bylo sice trochu špatné, ale ne zase tak moc. Po diagnóze jsem si vyslechla, že jsem relativně v dobrém stavu, tedy ve stavu přiměřeném věku,“ svěřila se nám Heidi, které za měsíc vychází album Rarity.


Vyšetření tím ale neskončilo, síla biorezonance totiž není jen v tom, že je možné odhalit v těle slabá místa, ale prostřednictvím řady různých nastavení parametrů lze frekvenční vzorky z vlastního těla modulovat tak, že špatné energetické záření z problematických míst neguluje a v podstatě je tak i neutralizuje. Rezonanční terapie tak aktivuje vlastní regulaci těla a podporuje organismus, aby se sám opět dostal do energetické rovnováhy. Energetická regulace předchází biochemické změně. „Našly se jen dvě malé drobnosti, které zatím nijak nevnímám. Něco se mi opravilo hned a na něco jsem dostala homeopatické pilulky. Ale jelikož žádné důsledky toho, co bylo nalezelo nevnímám, asi ani nepoznám, že problém byl vyřešen,“ říká s úsměvem Heidi, která se tak přesvědčila, že je zdravá jako řípa.


„Biorezonance regeneruje organizmus, navrací člověku jeho přirozený stav, tedy zdraví. Cílem je zajistit v těle rovnováhu, tedy homeostázi. Lidské tělo je složitý mechanismus, kde každý orgán vydává určité vlnění. Přístroj zjišťuje zda jednotlivé orgány v těle pracují tak, jak by v závislosti na věku a pohlaví měly fungovat. Diagnostika odhaluje již nepatrné odchylky od normy a tím počínající nemoc a to mnohdy v době, kdy o ní ještě nevíme a nepociťujeme žádné problémy,“ vysvětlil Vojtěch Roubíček, odborník ze společnosti Biosense. Ten zároveň doplnil, že velkou výhodou biorezonance je možnost odhalit nemoc v počátečním stádiu a nabídnout konkrétní řešení, včetně léčby. „Významně pomáhá v případě dlouhodobých a chronických potíží, například alergie, ekzémy, zažívací potíže, dýchací potíže, migrény, sníženou imunitu, parazity, záněty, plísně, kloubní potíže a podobně,“ upřesnil Roubíček.


Spolu s tím upozornil na velmi dobrou snášenlivost terapie i u jinak problémových pacientů. „Diagnostika i léčebná terapie je naprosto bezbolestná, šetrná a hlavně bez vedlejších účinků. Komplexní vyšetření včetně vstupní konzultace trvá zhruba hodinu a půl až dvě hodiny, z toho vlastní diagnostika necelou půlhodinu. Dvě hodiny před vyšetřením doporučujeme nejíst a nepít kávu a při vlastním vyšetření odložit kovové předměty, například hodinky, prsteny, náušnice. Jedinými kontraindikacemi jsou epilepsie a kardiostimulátor. Ovšem například kovové implantáty nejsou při vyšetření problémem,“ uzavřel Vojtěch Roubíček.

Více na: www.biosens.cz, telefon: 777 148646, 602 363838, e-mail: info@biosens.cz

Foto: Biosens


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353