Heidi Janků: Doufám, že to letos pořádně rozjedeme!

Heidi Janků je nejen zpěvačka a muzikálová herečka, ale i zdatná televizní moderátorka. Která z těchto profesí ji baví nejvíce? „Baví mě všechno. Možná právě proto, že to tak nějak střídám, tak se na všechno, co dělám, těším a těší mě i zpětné vazby. Nicméně se vždycky budu cítit hlavně jako zpěvačka. Ty ostatní profese, pokud to tak můžu říct, beru jako bonus,“ přiznává Heidi v titulním rozhovoru v časopise Naše rodina, který vychází v úterý 15. ledna.

2018 HEIDIBAND_PROMO_COL_1
Sympatická zpěvačka má novou kapelu HeidiBand, kterou vede její nevlastní syn Adam Pavlík. „Kapela mi chyběla už dlouho. Ivoš už se ale o kapelu starat nechtěl a já si nedovedla představit, že by mou kapelu vedl nějaký jiný kapelník a manažer než Ivoš. Když se předloni přihodilo v naší rodině tom, co se přihodilo, s Adamem jsme si tak nějak zbyli. Chvíli jsme na to ani jeden neměli myšlenky, Adam si potřeboval ukončit to, co s Věrkou prožil. To se stalo na velkém koncertu v Ostravě rok po smrti Věrky. Až potom jsme se začali intenzivněji bavit o tom, že to je možná cesta nás obou. No a teď už mám kapleu, kterou vede Adam a oba jsme za to moc rádi. Kapela výborně šlape, sedli jsme si i lidsky, což je velmi důležité a máme za sebou už i pár koncertů, které publikum vzalo velmi pozitivně. Tak doufám, že to letos pořádně rozjedeme!“ přiznává Heidi Janků v aktuálním čísle týdeníku Naše rodina.

Heidi_namlouvá_audioknihu_Nove_pribehy_pejska_a_kocicky_Foto_ MV_knihy_2137
Kdo hraje v kapele HeidiBand? Jaké si Heidi dala předsevzetí do roku 2019? Co jí letos čeká? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v novém čísle časopisu Naše rodina, který vychází v úterý 15. ledna.

Prodejní místa časopisu Naše rodina: http://www.nase-rodina.cz/prodejni-mista

1 NR3.indd

Foto: Václav Nekvapil, HeidiBand, Naše rodina