Hanka Vagnerova se v seriálu Lajna objeví i v latexovém oblečku

Osmidílní komediální seriál z hokejového prostředí Lajna, který bude již od této neděle k vidění na Stream.cz a Televizi Seznam, představí známé české herce v rolích, ve kterých by je možná nikdo nečekal. Jiří Langmajer jako hokejový kouč Luboš Hrouzek nebo Hanka Vagnerová, která ztvárňuje typickou zlatokopku, bývalou prostitutku a nyní tanečnici u tyče. Pastvou pro mužské oko tak dozajista budou mimo jiné scény, kdy se Hanka před kamerou objeví nejen v sexy síťovaných punčoškách, ale dokonce i v latexovém oblečku.

Lajna_Vagnerova2

Hanka Vagnerová se v seriálu Lajna mohla pořádně odvázat. Její role je plná nejen vtipných a peprných dialogů, tak, jak se na bývalou prostitutku sluší a patří, ale i její oblečky by pobouřily nejednu módní policii. Seriálová přítelkyně Jiřího Langmajera a zároveň macecha mladičkého Zdeňka Piškuly se ale rozhodně nemá za co stydět. „Není to moje první role prostitutky. Oproti té předchozí je ale tahle napsaná s takovou až nadsázkou a vtipem. Denisa má sice za manžela hokejového trenéra, ale o hokeji toho moc neví. To máme mimochodem společné,“ říká herečka.

IMG_3408

Jak půjde krásné herečce tancování u tyče, se diváci dozví v seriálu Lajna, který startuje na Stream.cz a Televizi Seznam již tuto neděli 13. ledna od 20.30 hodin.

IMG_3241a IMG_3124 IMG_3073

Foto: Stream.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353