Hanka Křížková je podprsenkový guru!

Primácký seriál Svatby v Benátkách je zalidněný různými postavami. Jednou z nich je i svérázný podprsenkový guru, paní Kuncová, kterou hraje zpěvačka Hanka Křížková.


Hanka Křížková hraje paní Kuncovou, která přijde na prohlídku do zubní ordinace. A jak se tak zapovídá s Davidem (Martin Kraus) a Lenkou (Lenka Zahradnická), vyjde najevo, že pracuje v zajímavém oboru.
„Kuncová je vtipná, dobrosrdečná a upovídaná ženská, která má salon s prádlem. Dost svérázným způsobem radí ženám, jakou si mají vybrat podprsenku. A protože trpí profesionální deformací, na všechny ženy se dívá tímto úhlem pohledu. A nejen dívá, neváhá jim sáhnout na prsa a názorně jim vysvětlit, jaké prádlo mají nosit,“ říká Hanka Křížková.


Hanka vypráví, že na natáčení přišla trochu s obavami mezi partu lidí, kteří už jsou řadu měsíců sžití dohromady. „Ale cítila jsem se mezi nimi okamžitě jako ryba ve vodě, s Martinem Krausem a Lenkou Zahradnickou jsme se při natáčení společných scén moc nasmáli. Postava Kuncové má reálný předobraz, a to paní, která přesně stejným způsobem ženám poměřuje prsa, když jim radí, jakou si mají pořídit podprsenku. Jednou jsem u ní byla a musím říct, že to bylo opravdu zvláštní. V obraze, který jsem hrála, jsem si na ni vzpomněla. S Lenkou jsme se cítily zvláštně, možná až trochu trapně, naopak panu režisérovi a kameramanům se to moc líbilo. Nakonec jsme z této scény všichni udělali humornou situaci,“ líčí zpěvačka.


Hanka Křížková už má za sebou například roli v seriálu Ošklivka Katka. „Jsem zvědavá, jestli se do Svateb v Benátkách má postava bude vracet a stane se z ní, jak já říkám, »průchozí« role. Byla bych docela ráda, kdyby ano, protože humoru není nikdy dost a Kuncová by do seriálu určitě humor vnesla. Já mám ze zubařů velký respekt, hrozně se návštěvy v ordinaci pokaždé bojím, přesto chodím pravidelně, protože ještě mnohem větší strach mám z toho, aby z malého problému nevzešel nějaký mnohem větší. Zatím jsem ale měla štěstí a nemusela jsem absolvovat žádný bolestivý zákrok,“ říká Hanka Křížková

Foto: TV PrimaWarning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353