Haně Zagorové pokřtila nové album Dagmar Havlová

Stálice naší populární hudby Hana Zagorová vydala na konci září nové album, které nazvala podle písničky zpěváka a skladatele Marka Ztraceného Já nemám strach. Album se týden po zahájení prodeje ocitlo na 1. místě hitparády nejprodávanějších CD, kterou sestavuje IFPI – ČR; a předběhlo i aktuální alba Eminema a Eda Sheerana: http://www.ifpicr.cz/hitparada/index.php?hitp=P

Havlova_Zagorova_krestCD_2018

V úterý v podvečer na pražské náplavce v lodi Matylda se setkali přátelé a spolupracovníci Hany Zagorové, aby společně oslavili zrod jejího nového alba. CD a vinyl pokřtila Dagmar Havlová. Mezi hosty byli také autoři nových písniček: Ondřej Ládek (Xindl X) či Hynek Toman ze skupiny Support Lesbiens, začínající zpěvák a skladatel Kuba Kubín a hitmaker Jiří Březík, který v minulosti Zagorové složil velký hit Je naprosto nezbytné. Křtu se také účastnila ředitelka vydavatelství Supraphon Iva Milerová a producent posledních tří alb Hany Zagorové Luboš Kříž.

krestCD_Zagorova_Havlova_Lubos-Kriz_Iva-Milerova

Písničky, které jsem vybrala na svoji novou desku, mi pomohly uvědomit si, jak je zbytečné se bát věcí, které nemůžete ovlivnit, jako je běh času, a o kolik více se bojím lží, lhostejnosti, zloby a života bez lásky, i když se s nimi bojovat dá,“ uvedla Hana Zagorová.

krest-CD_Zagorova-XindlX_Supraphon

Album Hany Zagorové – Já nemám strach obsahuje celkem dvanáct písní, které aranžoval Daniel Hádl, jenž se postaral i o celkovou hudební produkci. Novinku vydal Supraphon na CD i na vinylu a samozřejmě, že je již také k dispozici v digitálních formátech.

Video upoutávka a nové album zde:

https://www.youtube.com/watch?v=kni2QkKe4Us

Zagorova_novinka_vinyl_2018 krest-CD_Zagorova_Toman_XindlX_Kubin_Brezik

image002

Supraphon / Martin Kubica