Hana Maciuchová a Emil Horváth si dali seriálové rande na letišti!

Seriál Ulice nedávno opustil hostivařské ateliéry a vydal se natáčet na letiště Bubovice, kde se v pondělí uskuteční další setkání profesorky Hejlové s majorem Kadlecem (Hana Maciuchová a Emil Horváth). Ti dva se spolu už nějakou dobu sbližují, a tak major Kadlec, jehož koníčkem je právě létání, pozval Miriam na vyhlídkový let.


A jak jsou na tom herci s létáním v osobním životě? Hana Maciuchová je v létání velmi trénovaná: „Můj tatínek byl pilot motorového i bezmotorového létání, takže my jako děti jsme s ním létaly, bylo mi asi sedm let a zažila jsem s ním různé lopinky a výkruty. Letiště pro mne má neopakovatelnou atmosféru,“ prozradila oblíbená herečka. Má za sebou ale i zážitky, na které nevzpomíná v dobrém: „Let z Havany do Mexiko City letadlem, které ve vzduchu drželo snad jen silou naší vůle, ještě tři dny poté jsme se třásli,“ popsala Maciuchová svůj nehorší zážitek ze vzduchu.


Také Emil Horváth, který má jinak k létání kladný vztah, zažil díky velmi husté mlze v letadle své peklo, a protože měl v té době malého syna, promítl se mu před očima celý život. Jak proběhne vyhlídkový let Miriam Hejlové s majorem Kadlecem a jestli se ti dva nakonec dají dohromady, prozradí už příští díly Ulice.

Foto: TV Nova