Hana Gregorová promluvila o Koptíkovi! Tvoří znovu pár?

Tak tohle bylo velké překvapení. Mezi hosty premiéry komedie Tři letušky v Paříži, kde hrají hvězdy Primy Eva Perkausová a Miroslav Šimůnek, se objevil i bývalý a jak se šušká, tak údajně i současný milenec Hany Gregorové Ondřej Koptík. Hana Gregorová promluvila o Koptíkovi exkluzivně pro Top Star na Primě. Tvoří znovu pár?

H.-Gregorová-2

Přijeli jsme s kamarádama podívat se na představení,“ řekl Top Staru Koptík. Byl pozvaný, nebo si koupil lístky? Dejme tomu, že jsem si koupil lístky,“ řekl Top Staru Koptík. Nabízela se otázka, zda ho tam Hana Gregorová čeká? Určitě nečeká a myslím si, že není dobrý abych mluvil. Já jsem toho řekl už hodně ne, stačilo,“ dodal Top Staru Koptík.

Nebyl pozvaný, ale tušila jsem, že se tady možná objeví. Viděli jste ten puget. Je mi to… Prostě myslím, že odpouštět je lidské. A když nejde o život, jak říkal Radek, jde o… tak to víme. Takže v podstatě to bylo milý. Já ho neviděla od září. Od září prostě a ty bláboly co psali, že to není pravda, jenom jsem si občas zavolali a já jsem říkala, že jestli vůbec někdy, tak že moje podmínka je prostě léčba. A že na tom trvám, protože to tenkrát prostě pokazil, ale nebyla to jeho chyba. Vezla jsem ho tam vezla, to byla pravda a on tam řekl, že nejde a jeho maminka řekla, že nemusí, že se o něj postará, ale musel. To bylo jasný. Já na tom trvám, v tomhle jsem prostě radikální, věci řeším a nejsem ochotná to tolerovat. Tohle konkrétně ne. Ani alkoholismus, ani drogy, nic,“ řekl Top Staru Gregorová.

Vypadáte skvěle, jste v pořádku. Začínáte třeba nový život? „To jo, ale teď fakt není dobrý čas odpovídat,“ odpověděl Top Staru Koptík. A kdy bude čas? Tak můžeme se dohodnout na jindy,“ řekl Top Staru Koptík, který podstoupil šestitýdenní léčbu na psychiatrické léčebně kvůli závislosti na drogách. Udělal to prý jen kvůli své lásce Haně Gregorové, kterou nepřestal milovat. Vím, že ho mám pod kontrolou, protože chodí pravidelně každý měsíc na kontroly, k doktorce, která je moje kamarádka. Všechny testy můžu kontrolovat a vím to. Myslím si, že ta léčba pro něj byla taková škola a to co tam viděl, tak si myslím, že by to měl podstoupit každý,“ řekla Top Staru Gregorová.

Co to mezi váma je, umíte si to vysvětlit? „Nevím, že by láska? Nevím, ale je to určitě takové příjemné. Je to fajn a já si myslím, že samozřejmě vztah je o toleranci a já jsem byla tolerantní, ale pak po určitou hranici už nejsem. A on to moc dobře ví, že kdyby cokoliv se stalo, tak jsem nekompromisní. Když jsem vydržela se pět měsíců neozvat na nic, na prosebné smsky, na telefony, prostě na nic, tak vydržím hodně,“ řekla Top Staru Gregorová.

Ale co kdyby se jednou situace opakovala a Ondřej Hanu opět zklamal? Já nejsem co kdyby až jednou. Prostě jsem svým způsobem fatalista, ale samozřejmě si myslím, že ta důvěra se bude získávat hrozně dlouho. To určitě, ale to neznamená, že jsem teď úplně padla, ne. Usmívám se, je mi to směšný, protože už vidím ty debilní články, co budou, ale tak to hold je. Samozřejmě důvěřuj, ale prověřuj. A to já budu pořád samozřejmě. Určitou dobu určitě,“ dodala pro Top Star Hana Gregorová.

Hana si po premiéře Ondřeje odvedla k sobě domů, ale stěhovat si ho tam rozhodně nebude. Bydlí u kamaráda, takže bydlení má a jak to bude dál, vůbec neplánuju. Člověk žije ze dne na den a uvidíme, jak se to vyvine. Zamilovaný je, to vím,“ prozradila Top Staru Gregorová. A vy? Já už jsem trošku racionálnější,“ odpověděla Top Staru Hana Gregorová.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353