Halina Pawlowská prozradila pravdu o svém muži!

Nakladatelství Motto vydalo dvacátou třetí knihu Haliny Pawlowské nazvanou Pravda o mém muži. Je to román o dlouhé a vášnivé lásce, v němž autorka odpovídá na nejčastější dotazy svých čtenářek a divaček – kdo je jejím manželem, co dělá a jak vypadá. Odpovídá lehce a zábavně, jak je jejím zvykem, i přesto, že román začala psát až po smrti manžela, s kterým strávila třicet sedm spokojených let.


Pravda o mém muži je pozitivní a veselý román s ilustracemi Eriky Bornové. „Knihu jsem začala psát v době, kdy jsem byla nejvíc smutná, abych si vybavila, jak jsem byla veselá. Jak jsem milovala a jak jsem byla milovaná. Doufám moc, že se při čtení budete trošku smát, trošku plakat, a možná… že svého partnera pohladíte, a řeknete mu, jak jste šťastní, že ho máte!“ vzkazuje svým čtenářům Halina Pawlowská.
Halina Pawlowská je oblíbenou spisovatelkou, scenáristkou, herečkou a moderátorkou, je autorkou dvaceti tří knih, z nichž jedna – Díky za každé nové ráno – byla zfilmována. A právě postava hlavní hrdinky z tohoto románu, Olga Hakunděková (již ve filmu ztvárnila Ivana Chýlková), ožívá i v novém románu Pravda o mém muži.

Pravda o mém muži
Autor: Halina Pawlowská
Ilustrace: Erika Bornová
Vazba: vázaná
Počet stran: 264
Cena: 249,- Kč

Foto: Nakladatelství Motto, TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353