Gottová křtila své první CD! Bude úspěšnější než manžel?

Manželka nestárnoucího Slavíka Karla Gotta a moderátorka bulvárních VIP zpráv TV Prima Ivana Gottová pokřtila s dětmi z Klokánku svoje první album Andělské pohádky na dobrou noc, které namluvila se svými dcerami Charlotte a Nelly.


V úterý 12. listopadu v pražském Klokánku proběhla malá slavnost. Děti, které zde mají dočasný domov, předvedly krátké vystoupení o ježkovi a pak se staly všechny kmotry nového alba Andělské pohádky, které načetla Ivana Gottová společně s dcerami.


„Jsem moc ráda, že po tak krásném vystoupení se mohly děti zhostit i role kmotrů. Doufám, že audiokniha Andělských pohádek potěší nejen děti před spaním, ale i jejich rodiče…,“ řekla Ivana Gottová, která mimochodem na CD společně se Charlottkou i zpívá.


Křtu se zúčastnil autor textů písní Ondřej Suchý, ředitelka Fondu ohrožených dětí Marie Vodičková a tatínek holčiček Karel Gott. Pyšný tatínek nešetří chválou: „Myslím, že se Ivaně album moc povedlo. Dlouho a pilně se na to připravovala a jsem rád, že je po všech stránkách perfektní!“


Fond ohrožených dětí provozuje třináct zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc pod názvem Klokánek s celkovou kapacitou 210 míst.

Foto: Supraphon / Martin Kubica


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353