Gondíkovou čekají bezesné noci

Do tuzemských kin totiž dorazil nový hororový snímek Dětská hra, který opět oživuje tajemnou panenku Chucky. Na slavnostní premiéře v kině Cinema City Chucky přítomné hosty děsila v životní velikosti a některé celebrity ji raději obcházely obloukem. Kromě novomalželky Adély Gondíkové si remake kultovního snímku ve speciálním formátu 4DX nenechali ujít ani Pavel Novotný nebo Elis Mraz.

Adéla Gondíková do kina doprovodila dceru s kamarádkou. Nakonec ji ale strach nedovolil se jít na film podívat, a tak raději zvolila jiný a holky do sálu poslala samotné. A ani moderátorka Karla Mráčková nemá moc pro strach uděláno a raději dorazila v doprovodu svého prvorozeného syna Nikoly, u něhož si spousta lidí myslí, že je její milenec. Karla holt vypadá stále jako dvacítka.

Filmovou novinku s názvem Dětská hra můžete zhlédnout v multiplexech Cinema City od 25. července. Pokud si chcete film užít všemi pěti smysly, je pro Vás projekce ve formátu 4DX, která umocní zážitek pohyblivými sedačkami a speciálními efekty, jasnou volbou. Těm méně odvážným doporučujeme zhlédnout film ve 2D nebo třeba ve VIP Chodov!

Více infa: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353