Gastronomická tour s hudebním zážitkem Street Food Rocks startuje již v sobotu v Praze

Putovní food festival na čtyřech zastávkách nabídne netradiční kulinářské zážitky i  pohodovou atmosféru letního hudebního festivalu. Kvalitní gastronomie pod taktovkou Zdeňka Střížka, zakladatele úspěšného Burgerfestu, provede návštěvníka zákoutími kuchyní z celého světa za zvuku hudby mnoha kapel, například Mydy Rabycard, I Love You Honey Bunny nebo Márdi & Pítrs  z Vypsané Fixy. Nádvoří pražského pivovaru Staropramen na Smíchově ožije první zastávkou Street Food Rocks již tuto sobotu 3. června od 10 do 22 hodin. Následovat bude Brno 17. června a Hradec Králové 24. června. Celá tour vyvrcholí účastí Street Food Rocks na hudebním festival Rock for People první prázdninový týden.

MG_8113-600x400

Milovníky dobrého jídla a pití láká Street Food Rocks na pestrou škálu gastronomických zážitků. Těšit se můžete na speciality z Gruzie, Srí Lanky či Afriky. Nebudou chybět ani tradiční oblíbené burgery a hot dogy v té nejvyšší kvalitě. Na své si přijdou i milovníci sushi nebo rybích specialit. Street Food Rocks myslí na každého a proto nabídne také vegetariánskou, veganskou a bezlepkovou kuchyni. Hlavním kritériem výběru účastníků festivalu je moderní, ale i jedinečná gastronomie využívající pouze čerstvé, lokální suroviny a skvělý servis.

Kvalitní jídlo je základ spokojenosti a dobrého rozpoložení většiny lidí. Ochutnávání kuchyní z celého světa patří k zážitkům, které jsou v dnešní době vyhledávány čím dál tím častěji. Proto stále roste i počet food festivalů a gastronomických akcí. Street Food Rocks ale nabízí ještě něco navíc! Kromě špičkové kvality gastra servíruje pořádnou dávku živé muziky. Na své si přijdou ti návštěvníci, kteří tradiční food festivaly nevyhledávají. Z kapel se v Praze můžete těšit například na rychle rostoucí hvězdy Mydy Rabycard, kteří nedávno točili nové klipy v berlínských Red Bull Studios, nebo Márdiho & Pítrse z Vypsané Fixy.

Spojení organizátora hudebního festival Rock for People a zakladatele jednoho z největších food festivalu Burgerfest v podobě Street Food Rock se zdá být velmi povedené. Svědčí o tom loňský velice úspěšný ročník festivalu.

„Street Food Rocks jsou samostatným projektem, kterým reagujeme na dlouhodobě rostoucí nároky návštěvníků Rock for People na kvalitu občerstvení,“ říká Michal Thomes, spoluzakladatel a hlavní pořadatel Rock for People. Na hudebním festivalu Rock for People budou k mání všechny chuťovky ze Street Food Rock.

Na Street Food Rocks festivalu budou k dispozici i odpočinkové paletové zóny. Akce je určena pro všechny věkové kategorie a opravdu všichni si přijdou na své. Pro děti nebudou chybět ani sladké speciality či zajímavé nealko nápoje. Street Food Rocks přináší neopakovatelnou letní atmosféru s příjemným pocitem v žaludku. Vstup zdarma.

 

Více infa na: www.facebook.com/Street-Food-Rocks-1769195746649698/?fref=ts

 

Hudební program v Praze

12:00 – 12:45 – Groovetown

13:25 – 14:10 – Márdi & Pítrs

14:50 – 15:35 – Known As Brooklyn

16:20 – 17:10 – Mydy Rabycad

17:50 – 18:35 – I Love You Honey Bunny

19:15 – 20:00 – Mala Ruckus

20:20 – 21:00 – Jakub Ondra

 

STREET FOOD ROCKS 2017

  1. 6. Praha – nádvoří pivovaru Staropramen na Smíchove
  2. 6. Brno – Lužánky
  3. 6. Hradec Králové – Náplavka (Smetanovo nábřeží)
  4. – 6. 7. Hradec Králové – Festival park Rock for People

 

Foto: Street Food Rocks

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353