Gabriela Koukalová si změnila jméno na Soukalová a je těhotná!

Bývalá hvězda světového biatlonu Gabriela Koukalová se po nedávném rozvodu s Petrem Koukalem vrátila ke svému dívčímu příjmení Soukalová a aby toho nebylo málo, dnes oznámila, že je těhotná.

Soukalová dnes ráno rozzářila vysílání Nového dne, který se věnoval ne úplně veselému tématu – jednomu roku od prvního případu nemoci covidu-19 v Česku. Pandemie zásadně změnila život i Gabriele, která se i kvůli ní odhodlala změnit svůj život a stala se moderátorkou pořadu Showtime. Nebyla to ale zdaleka jediná změna, která se Gábi v životě udála. Po rozvodu se svým bývalým mužem si našla nového přítele, se kterým je konečně šťastná. A netrvalo dlouho a jejich láska se projevila na pozvolna rostoucím bříšku Gabriely, která čeká miminko.

„Jsme obrovsky vděční, že nás s mým přítelem Milošem potkala tato radostná událost. Bereme to jako dar, kterého si moc vážíme a moc se na něj těšíme. Vyhlídky na rodinu jsme měli od začátku oba, ale vzhledem k mému pracovnímu vytížení a méně příjemným okolnostem, kterým už nějakou dobu čelím, jsme neplánovali a nechali tomu volný průběh. Neříkám, že jsme nebyli překvapeni, že to šlo tak rychle, ale o to víc se těšíme, protože je vidět, že ten malý, nebo malá, chce být s námi co nejdříve,“ říká Gabriela Soukalová.

Gábi si nejdřív všechno nechávala pro sebe. Nakonec jí ale prozradily šaty. „Na Primě jsem musela barvu přiznat v momentě, kdy hlavní kostymér dostal zákaz oblékat mě na vysílání do lahvově zelených šatů s tím, že mi dělají velké břicho,“ směje se Gabriela.

Pro Gabrielu je to nalezení nové lásky další pozitivní správa v jejím novém a lepším životě. Nedávno poprvé přiblížila některé drsné detaily jejího minulého vztahu který skončil rozvodem. A i tímto oznámením se za svou minulostí rozhodla udělat velkou tečku. „S tím souvisí i návrat k mému rodnému příjmení. Jako Gabriela Koukalová jsem uzavřela minulost a jako Gabirela Soukalová začínám žít nový, spokojenější život, s dalšími výzvami, které osud přinese. Jednom vím ale jistě, nudit se nebudu!“ říká s úsměvem na rtech Gabriela Soukalová.

 

Foto: TV Prima