France a Blanarovičová už mají Vánoce!

V zimní zahradě Top Hotelu Praha se uskutečnila Tisková konference ke 13. ročníku benefičního koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska, který se bude letos jmenovat Vánoce na Housce. A jelikož to zpěvák a producent koncertu Martin France pojal celé vánočně, tak i na tiskové konferenci měli možnost všichni přítomní okusit vánoční atmosféru.


V zimní zahradě bylo pět vánočních stromků, které byly laděny do stříbrné, zlaté, červené, zelené a modré barvy, nechyběly ani vánoční girlandy, věnce, větve, celým prostorem voněly vánoční tyčinky a františky, po celou dobu byly slyšet koledy a to byl jen zlomek toho, co se objeví 6. srpna 2011 přímo na hradě Houska. Zkrátka diváci i účinkující se mají opravdu na co těšit.


Celou akci moderoval Slávek Boura, který musel neustále napomínat Yvettu Blanarovičovou a Martina France za to, že si neustále něco sdělovali, tak ji řekl, že je bude asi muse rozsadit. Světlana Nálepková zase prozradila, že Vánoce až tak nemusí a že ještě ani neví, jakou vánoční písničku bude na Housce zpívat. Ze skupiny Holki dorazila jen Nikola a Katka, neboť Radanu čekaly doma mateřské povinnosti. Na začátku celé akce vthla do zimní zahrady opravdu jako tornádo Chi Chi Tornádo, která se proslavila v soutěži Česko Slovensko má talent a zazpívala vánoční song Merry Christmas, který předvede i s tanečníky na Housce. Mezi účastníky, kteří dále dorazili na tiskovou konferenci byli i Naděžda Krupská, Marcela Březinová, která přišla se svým synem Honzou nebo producent Ivety Bartošová Jarek Šimek.


Ovšem 6. srpna 2011 na hradě Houska se potkají už v celé sestavě včetně Moniky Absolonové, Petra Vondráčka, Jana Bendiga a dalších zpěváků.

Foto: Martin Production / Andrea Vernerová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353