Fine Gospel Time zve do pražského kostela na Tříkrálový koncert

Vánoční koledy a evergreeny i staré chorální melodie v netradičních úpravách zazní již v pondělí 6. ledna 2020 v 18 hodin v kostele sv. Martina ve zdi v Martinské ulici v Praze 1 (v blízkosti Národní třídy). Za doprovodu akustického piána, trubky, varhan a harfy je návštěvníkům zazpívá vynikající zpěvačka Zuzana Stirská a její gospelový soubor Fine Gospel Time.

Tato parta, jež vznikla v roce 1999 v legendárním Divadle Semafor (pod »dohledem« principála Jiřího Suchého), oslavila v minulém roce dvacáté narozeniny. Pravidelně účinkuje v pražském Divadle U Hasičů, koncertuje však i na dalších místech České republiky a v zahraničí. Má přibližně 30 členů, a zhruba dvacet z nich se představí ve zmíněném gotickém (původně románském) kostele z 12. století.

Kostel sv. Martina ve zdi je krásný, útulný a hlavně vytápěný. Fine Gospel Time zpěvačky, pianistky a moderátorky Zuzany Stirské, která se dlouhodobě prezentovala v Německu a na luxusních zaoceánských lodích, v něm zpívá každý rok. Publikum vždy odchází nadšené a nabité pozitivní energií. V kostele si vychutná jemnější a akustičtější zvuk, než na jaký je zvyklé z divadla. Na posluchače zkrátka čeká přesně to, co je potřeba k zamyšlení a relaxaci po vánočním shonu. Těšit se můžete mimo jiné i na slavné písně jako Narodil se Kristus Pán, Nesem vám noviny či Štědrý večer nastal.

Nejnovější videoklip Zuzany Stirské a souboru Fine Gospel Time zhlédnete ZDE. (I tento song uslyšíte naživo v kostele sv. Martina ve zdi.)

Zbývající vstupenky na Tříkrálový koncert (6. ledna 2020 v 18 h) si lze zakoupit na místě, anebo předem ZDE.

Foto: www.gospeltime.cz

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353