Filip Novák slavil v Přerově 29. narozeniny

Již několik dnů vládnou České republice tropická vedra a i když se venku teplota blíží k magické čtyřicítce, u Nováků se v Přerově na terase griluje. Normálně by se řeklo »blázni«, jenže tento den má narozeniny Filip. Další slavný z rodu Nováků.

1 novak IMG_6249

Český fotbalový reprezentant, hráč tureckého Trabzonsporu, vnuk legendy Československé hudební scény Pavla Nováka, syn zpěváka a muzikanta Pavla Nováka ml.. „Letos se slaví jen v úzkém rodinném kruhu. Chceme si Filipa užít. Takových společných chvilek je díky našim pracovním povinnostem opravdu méně a méně,“ přiznává Filipův táta Pavel a na grilu připravuje pravé hovězí bifteky a vepřové steaky.

1 novak IMG_6309

Rodina Nováků jsou masožravci. Grilování je moje doména, i když Filip je také skvělý kuchař. To se u nás v rodině dědí. Děda Pavel skvěle vařil, pro mě je vaření velkým koníčkem a relaxem a s Filipem na dálku soutěžíme, vymýšlíme, předáváme si recepty. Vše, co ukuchtíme si fotíme a posíláme,“ prozrazuje Pavel Novák ml.

1 novak pavel Untitled-11

Na řadě jsou přání. „Filipovi něco kupovat je složité, tak je to vždy jen symbolika. Hlavním dárkem je krásný dort ve tvaru jeho dresu. Samozřejmě nesmí chybět tričko s nějakou hláškou, takže Filip dostává triko: Jdu na jedno, vrátím se ráno, asi. Když Filipovi v Turecku prala Kateřina džíny a nezkontrolovala mu kapsy, tak řádně vyprala i bezdrátová sluchátka, takže Fiďa dostává nové. Oslava ale není dlouhá, protože Filip má domluvený hokej v Brně. On miluje všechny sporty. Tvrdí, že kdyby se znovu rozhodoval, vybral by si hokej. Miluje golf, tenis, lyžování, snowboard,“ vyjmenovává pyšný otec Pavel Novák ml..

2 novak nahradni

Foto: www.PavelNovak.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353