Exmilenec Bartošové Martucci: Novinářka po mně chtěla sex!

Moderátor Jan Kraus představil ve své televizní show muzikanta Domenica Martucci Della Torre, který byl přítelem Ivety Bartošové. „Můžeme si tykat?“ pobavil moderátora hned na začátku neobvyklou nabídkou jeho host. „Co je tady v té taštičce?“ zajímal se moderátor. „To je olivový olej. Naše rodina ho vyrábí 600 let,“ prozradil Domenico. „Hele, a ty jsi tedy vyrůstal jako šlechtic?“ zajímal se moderátor. „Ano. Bohužel… Proč bohužel? Když si celý život doma nemůžu sám nalít ani vodu, vypadám trošku jako idiot,“ rozesmál Domenico diváky.


„Jak jsi se dostal do Čech?“ zajímal se moderátor. „Chtěl jsem pryč z domova. Dal jsem si prst na mapu – a dopadl na Brno. Bez peněz jsem tam přijel, nedělal jsem nic, jen jsem zpíval po barech. Pak mě chtěli producenti do Prahy: Hele, seš dobrej, pojeď do Prahy,“ vyprávěl Domenico. Prozradil, že se pak udobřil i se svým otcem, kterému se nejdřív nelíbilo, že Domenico odjel z Itálie. „Poznal jsi nějaké rozdíly mezi Italy a Čechy?“ zajímal se moderátor. „Jo, každý je jiný,“ přiznal Domenico. „Můj otec byl tak zklamaný, že jsem odjel do Čech, že zavřel firmu a já musím otevřít novou firmu. Olej Martucci bude dobrý,“ ujistil Domenico.
A Jan Kraus nadhodil téma Iveta Bartošová. „To jsem nečekal tuhle otázku,“ pobavil diváky Domenico. Popsal, že se s Ivetou poprvé potkali před třemi lety a potom před sedmi měsíci. „Já jsem jí chtěl pomoct, ale být s ní čtyřiadvacet hodin denně, to nešlo… Představil jsem ji doma, byli rádi,“ prozradil Domenico. Řekl, že s bulvárem má podivné zkušenosti. „Novinářky přijely za mnou do Itálie na zámek a jedna mi řekla, že když s ní budu mít sex, tak bude psát pravdu,“ překvapil Domenico moderátora. „Markétko, když budeš chtít, už jsem single, jsem tady pro tebe,“ vyzval Domenico potenciální přítelkyni.


Jana Krause zajímalo, jak si Domenico jako malý hrál. „Do sedmdesáti jsem byl jen sám,“ přeřekl se Domenico. „Myslíš do sedmnácti, ne?“ opravil ho moderátor. Domenico vysvětlil historii svého rodu, jak se rod Della Torre ocitl na Garganu. „Byla válka s rodinou Visconti. Oni nám sebrali všechno a my jsme museli začínat na Garganu,“ vysvětlil. Domenico prozradil, že 1,5 roku neměl peníze a že bydlel v bytě jen na betonu. „Neměl jsem rolety, tak jsem si doma postavil stan, aby mi nešlo světlo do očí. Ale ženský u mě kempovaly moc rády,“ dokončil své povídání Domenico.
Do desátého dílu Show Jana Krause přijali pozvání: legendární zpěvák Václav Neckář a jeho bratr Jan, režisérka a scenáristka Alice Nellis a italský zpěvák a podnikatel Domenico Martucci Della Torre. S Václavem Neckářem si Jan Kraus trochu zavzpomínal a vůbec se vzájemně informovali o stavu své paměti. Na Alici Nellis moderátor vyzvídal, zda bylo opravdu nutné, aby se Ivana Chýlková ve filmu Perfect Days tolik odhalovala, a zpovídání Domenica Martucciho zahájil tím, že si potykali, aby se jim o běžném životě na zámku lépe hovořilo. Premiéru desátého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 4. listopadu už ve 21.05 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353