Exkluzivní fotografie herců Ulice: Krbová a Vojtek byli jako děti nezvladatelní

TV Nova oslaví v sobotu 1. června Den dětí i speciálním vydáním poledního Volejte Novu, které přinese exkluzivní zpovědi a fotografie hvězd denního seriálu Ulice. Malou ochutnávku posíláme již nyní. Fotografie herců z dětství najdete v příloze.


Krbová a Vojtek přiznali, že jako děti byli naprosto nezvladatelní. Herec Roman Vojtek byl jako dítě velmi hyperaktivní. Kdysi ho údajně museli vyloučit i z mateřské školy, neboť jeho chování bylo nad síly celého personálu, do něhož patřila i Romanova maminka.
„Za to, na co si jako dítě vzpomínám, se musím omluvit rodičům. Jednou jsem mámě udělal velkou ostudu. Pracovala v mateřské školce, kam jsem chodil. A z té samé školky mě tehdy bohužel vyhodili pro nějakou nezvladatelnost. Pamatuju si, že jsem pak odděleně od dětí spal i jedl, ale bylo to tím, že jsem byl trochu hyperaktivnější. Naši to neměli lehké,“ vzpomíná herec seriálu Ulice Roman Vojtek.


O poklidném dětství zřejmě nemůže být řeč ani u herečky Ljuby Krbové, která si účty vyřizovala se svými vrstevníky i ručně. „Byla jsem hodně zlobivé dítě. Takové to aktivní, které se pralo i s klukama. V naší rodině se traduje historka, jak se moje tetička přišla podívat do jesliček a řekli jí, ať se jde podívat, co ten pokládek dělá. A já jsem v tu chvíli klečela na nějakém chlapečkovi, držela ho za hlavičku a mlátila ho o parkety,“ směje se dnes další hvězda Ulice Ljuba Krbová.
Speciální sobotní vydání Volejte Novu ke Dni dětí zaostří i na dětské herecké hvězdy, které hrají v seriálech TV Nova. Za Helenu promluví Filip Antonio, za Gympl s (r)učením omezeným Jan Maršál a za Ordinaci v růžové zahradě 2 Lukáš Hrabák, který hraje adoptovaného syna Dany Morávkového a Jana Čenského.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353