Ewa Farna natočila nový klip

Před dubnovou tour V akustickém směru vyjde videoklip k novému singlu Z nálezů a krás. Ewa Farna spustila vlastní aplikaci a fanoušci se mohou těšit i na nové webové stránky.

Klip_0
Ewa Farna má celé jaro na pilno. Po pracovní cestě do Kataru, přípravě tour, zkouškách s kapelou, natočila k novému singlu Z nálezů a krás videoklip. Světlo světa by měl spatřit ještě do konce tohoto měsíce. Jednu z hlavních rolí v něm přijal zkušený herec Dušan Sítek, který se ke spolupráci vyjádřil: „Ewu Farnou sleduji od počátku její kariéry a jako Ostravák jsem cítil povinnost přijmout roli vrátného v tomto videoklipu.“ Mezi dalšími herci se představí také mladičký »vinař« Tomáš Materna.

Klip_1
„Klip jsme připravovali hrozně dlouho, samotné natáčení už ale díky teamu režiséra Martina Linharta proběhlo rychle a profesionálně. Hlavní kulisou klipu je veliký nápis »Nálezy a krásy«. Což je název krámku, který si pan vrátný otevřel. Jeho každodenní náplní je rozdávat lidem radost, a to hlavně tím, že jim pomůže najít, co v životě hledali nebo kdysi ztratili. Každý si tam zkrátka najde to své. Věc, která je dítěti ukradená, může být pro dospělého člověka nepřehlédnutelná. Výborný pan Sítek, alias vrátný, nakonec odchází z místnosti plné harampádí, a divák by se měl ptát, zda »Nálezy a krásy« opravdu existují nebo se celá situace odehrává jen v mysli pana vrátného,“ shrnula děj klipu Ewa.

Klip_4 (1)
Jak Ewa Farna sama avizovala, pro fanoušky kromě akustického tour, připravila také jiná překvapení. Koncem minulého měsíce byla spuštěna mobilní aplikace »Ewa Farna«. Posluchači a příznivci si ji mohou stáhnout přes Google Play nebo App Store. Díky ní jsou informováni o aktuálním dění kolem tour, plánovaných koncertech a všech novinkách. Upgradu se dočkají také webové stránky, které budou spuštěny v polovině března.

Podívejte se na lyric video k singlu Z nálezů a krás zde:

Foto: Lewron


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353