Evík ze Slunce, seno… má nový kšeft v televizi

V Krejzových se konečně představí Jaroslava Kretschmerová. Po celou dobu vysílání se seriálem Krejzovi nese hlas maminky Heleny Krejzové v podání Jaroslavy Kretschmerové, kterou si pamatujeme především jako roztržitého Evíka z trilogie Slunce, seno… Teď konečně nadešel čas, aby se její hlas zhmotnil a ona se ukázala. Rodinka Krejzových tak bude konečně kompletní.

KR 3

Na svůj nástup do seriálu se herečka Jaroslava Kretschmerová těšila. „Půl roku si s nimi pořád jen telefonuji a teď konečně ty svoje miláčky uvidím,“ říká se smíchem. Helena Krejzová tak vpadne do děje nečekaně a po svém. Přestože se herečka v seriálu nikdy neobjevila a byl slyšet jen její hlas z monitoru, seriál občas sledovala. Takže děj Jaroslavě Kretschmerové nebyl cizí. „Sleduji je a všichni jsou úžasní. Musím říct, že výhoda je to, že se se všemi znám, takže nejdu k cizím,“ poodhaluje svůj nástup do seriálu herečka.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353