Eva Josefíková se téměř rok a půl denně stresovala! To budete koukat, co trénovalo její nervy!

Devětadvacetiletou herečku Evu Josefíkovou jsme navštívili na natáčení seriálu Modrý kód, kam se téměř po roční pauze vrátila jako doktorka Lucie Krutinová. Zeptali jsme se, po kom se půvabné herečce nejvíce stýskalo. Asi po té naší prvotní dvojce se Sabinou Laurinovou a Marikou Procházkovou, ale pochopitelně po všech. Strávila jsem tu čtrnáct měsíců a společně jsme to tady rozjížděly a zvykaly jsme si jak na sebe, tak na způsob natáčení a na všechno co k tomu patří. Troufám si říct, že jsem tady zapustila docela silné kořeny,“ sdělila nám Eva.

FRH_6220

Herečka nyní v seriálu vychovává malého syna Matýska. Prozradila nám však, na co se opravdu netěšila. Netěšila jsem se na ty doktorské názvy a sáhodlouhé rozhovory, když jsme někoho vyšetřovali, ale vzhledem k tomu, že Lucie je stále ještě na mateřské a chodí do nemocnice spíš jen na návštěvu než vyšetřovat, tak právě tohle odpadlo,“ práskla nám s úsměvem Eva.

FRH_6169

Natáčení Modrého kódu si teď herečka opravdu užívá, ale prozradila nám, že na natáčení zažívala také pořádný stres. Takže ten největší stres, který jsem měla s latinskými názvy a medicinskými záležitostmi a s vyšetřováním a navíc jak na někoho sáhnout, aby to vypadalo věrohodně a zároveň tomu člověku neublížit, tak toto mě úplně odpadlo, takže já si to tady teď užívám,“ dodala závěrem herečka.

FRH_6213

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353