Eva Holubová o viróze prezidenta Zemana a panácích ministra Kalouska

Populární herečka Eva Holubová se už čtvrtek 27. června objeví na obrazovkách TV Nova. Bude uvádět nový pořad Sígři ve výslužbě, který dosud nemá v Česku obdoby. Jeho hrdiny jsou senioři, kteří se nezdráhají nachytat skrytou kamerou kohokoliv, na koho narazí. A že to bude stát za to!


Deset babiček a dědečků, kteří dělají jednu vylomeninu za druhou, to může na některé konzervativně smýšlející lidi působit poněkud kontroverzně. Jsou Sígři ve výslužbě podle Evy Holubové kontroverzní? „Já už ani nevím pořádně, co to je kontroverzní. Lidi to někdy užívají tam, kde mi to přijde naopak pravý, pravdivý, opravdový, možná na dřeň, ale žádná jalová legrace. A to, co jiným přijde »všeho s mírou« a »vkusná švanda«, to mi zase přijde jako falešná měšťácká nuda. Ale copak v zemi, jejíž státník se ve viróze kymácí nad korunovačními klenoty a jiného ministra skolí dva panáky, zatímco voda zaplavuje zemi, kterou spoluspravuje… Copak si tady má cenu vysvětlovat, co je kontroverzní?“ říká Eva Holubová.
O kontroverzi Sígrů ve výslužbě se budou moci televizní diváci přesvědčit už čtvrtek 27. června na TV Nova hned po novém původním seriálu Doktoři z Počátků.

Sígři ve výslužbě: Když se tři (ve křoví) rádi mají… je z toho pozdvižení!
Že se něžnostem ve křoví věnují jen teenageři, protože nemají kam se schovat? Velký omyl. Jako sport to mohou mít klidně i senioři – a navíc tři najednou. Alespoň to předvedla trojice nezbedných Sígrů ve výslužbě, která opět vyrazila nachytat na lep pár spoluobčanů. A tak se schovali do keříku v parku, počkali si na oběť a hned poté sehráli velmi peprnou scénku. Jen si to představte, že by před vámi při procházce parkem vyskočila z křoví babička s vyhrnutými šaty, následně děda zapínající si poklopec a po nich druhá babička s rozcuchanými vlasy a rozepnutou košilkou. Tak přesně tohle si vymysleli Sígři ve výslužbě. Už vtento čtvrtek 27. června je poprvé uvidíte na TV Nova po novém původním seriálu Doktoři z Počátků.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353