Eva Decastelo vás promění k nepoznání

Moderátorkou nového barrandovského pořadu Poměněno zůstává oblíbená Eva Decastelo. „Jsem moc ráda, že jsem součástí tohoto týmu. Moc mě ta práce baví. Navíc si myslím, že je důležité, že náš pořad pomáhá. Spousta žen, si nemůže dovolit návštěvu luxusního salonu ani péči úžasné vizážistky nebo stylistky,“ vysvětluje Eva Decastelo. Podle jejích slov se mají diváci opět na co těšit, kromě příběhů a emocí proměňovaných žen totiž slibuje i pohledy do soukromí slavných tváří nebo rady i tipy z oblasti módy, kosmetiky i vlasového styingu. Lifestylový týdeník Proměněno uvidíte od 5. března každé sobotní odpoledne ve 14.50 hodin na televizi Barrandov.

nataceni TV Barrandov - Promeneno - Praha - 17.2.2016 - Eva Aichmajerová Decastelo

Noví reportéři – Milan Peroutka a Andrea Čepová
Velkým překvapením je zpěvák Milan Peroutka, který v tomto pořadu bude zastávat roli VIP reportéra. „Nabídka stát se reportérem Proměněno mě dost překvapila, potěšila a zaskočila, ale vlastně jsem si řekl proč ne,“ popisuje svou novou práci mladý a pohledný zpěvák, který přiznává, že se o nabídce radil i s maminkou. „Zajímal mne její názor, potřeboval jsem vědět, zda jí to nepřijde trapné,“ usmívá se Milan.

Promeneno_logoJPG
Dalším netradičním prvkem v pořadu Proměněno bude i účast Andrey Čepové. Vozíčkářky, které si díky tomuto pořadu splnila sen. „Vlastně mě to ani nenapadlo, myslela jsem si, že takové štěstí mě potkat nemůže, a teď jsem součástí skvělého týmu pořadu Proměněno. Práce mě baví, naplňuje a jsem ráda, že jsem tuhle příležitost dostal,“ popisuje vozíčkářka Andrea. Tu objevili producenti pořadu Proměněno při tom, když ona sama v pořadu v loňském roce prošla proměnou. „Andrea je skvělý člověk, a když jsme přemýšleli o tom, koho oslovíme na pozici reportérky do našeho pořadu, vzpomněli jsme si na ní,“ říká kadeřník Honza Kořínek.

nataceni TV Barrandov - Promeneno - Praha - 17.2.2016 - Eva Aichmajerová Decastelo , Motlova Bara , Milan Peroutka

Promokolekce – Street of stormy
Právě Andrea a Milan společně nafotili novou vlasovou kolekci Street of stormy, který plynule navazuje na předchozí kolekci Street of Love. Za vaším stojí tým kadeřníka Honzy Kořínka. „Chtěli jsme vytvořit jednoduchou, pěknou, čistou práci a to se nám doufám povedlo. Kolekce Street of stormy neukazuje nikterak velké kadeřnické umění, ale život, atmosféru a osudy,“ popisuje Honza Kořínek.

Ostřílená Barbora Mottlová
Součástí týmu zůstává i herečka Barbora Mottlová. Ta se producentům a tvůrcům pořadu osvědčila. „Jsme moc ráda, že jsem na této lodi. Kapitán Honza Kořínek je k nezaplacení, Eva je úžasná moderátorka a naše reportérská banda – to je super, Milan je živel – to mě baví a Andrea vlastně taky. To je tak fajn člověk,“ říká sexy blondýna, který ale připouští, že spolupráce s vozíčkářkou se trochu obávala. „Když jsem se ten nápad dověděla, byla jsem trochu překvapená, ale když jsem se Andy potkala při natáčení pilotní reportáže – hned jsem věděla, že na to má a že bude dobrá,“ prozradila Barbora Mottlová.

Reportérský tým plný hvězd
Lifestylový týdeník Proměněno, který diváci uvidí od 5. března každé sobotní odpoledne ve 14.50 hodin na televizi Barrandov, představil nové tváře.

nataceni TV Barrandov - Promeneno - Praha - 17.2.2016 - Eva Aichmajerová Decastelo , Motlova Bara , Milan Peroutka

Hvězdou mezi ženami
Pro zpěváka Milana Peroutku je letošní rok ve znamení nových výzev. Daří se mu, na co sáhne, a tak si užívá zaslouženého úspěchu. „Mám radost – všechno funguje a zkouším si ve svém životě spoustu nových věcí a to mě baví.“ Milan rozšířil tým reportérů lifestylového pořadu Proměněno, který se vysílá každou sobotu odpoledne na televizi Barrandov. „Nabídka stát se reportérem Proměněno mě dost překvapila, potěšila a zaskočila, ale vlastně jsem si řekl proč ne,“ popisuje svou novou práci mladý a pohledný zpěvák, který přiznává, že se o nabídce radil i s maminkou.
„Zajímal mne její názor, potřeboval jsem vědět, zda jí to nepřijde trapné,“ usmívá se Milan. Ten má za sebou už i několik natočených reportáží a zatím ho to dost baví. „Trochu jsem se bál, ale vlastně jsem se v tom docela našel. S dramaturgem vybíráme témata, které mě opravdu zajímají a tím mě vlastně ta práce hodně baví,“ popisuje Peroutka. Díky nové práci si vyzkoušel i roli fotomodela – pro kadeřníka Honzu Kořínka nafotil kolekci Street of stormy, která kromě vlasových trendů slouží i jako nové promofotky k pořadu Proměněno. „Já osobně vlasům a péči o ně moc nedám. Takže mě bavila ta péče před focením a výsledek je podle mne hezký a za tuto zkušenost jsem rád, uzavírá Milan Peroutka.

Foto: TV Barrandov


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353