Eva Decastelo se proměnila v Rudou volavku!

Do tuzemských kin přichází nový thriller s názvem Rudá volavka. Česká slavnostní premiéra měla téměř hollywoodskou atmosféru. Hosté se za přítomnosti fotografů prošli po červeném koberci, který je zavedl přímo do VIP kina Cinema City Chodov. Všudypřítomná rudá barva reflektovala dramatický nádech nového filmu, na který se všichni přítomní velmi těšili.

Eva Decastelo

Napínavý příběh bývalé ruské baletky v podání oblíbené herečky Jennifer Lawrence, si přišla vychutnat i herečka a novopečená babička Dana Batulková v doprovodu své dcery Mariany, která je její mladší kopií. Po dlouhé době do společnosti vyrazil herec a hudebník Petr Vondráček, který si užil maximální pohodlí ve VIP kině Cinema City.

Lucie Benešová Eva Decastelo

Stejně jako ve filmu mění hlavní hrdinka svoji vizáž, předvedla se na červeném koberci i herečka Eva Decastelo, která na sebe strhla pozornost díky neobvyklému extravagantnímu účesu. VIP kino přímo vybízí ke strávení romantického večera ve dvou. Této skutečnosti využil herec Tomáš Matonoha a na premiéru vyvedl svoji manželku Lucii Benešovou. Herečka Ester Geislerová, i přestože na sobě měla stylové rudé šaty, na červeném koberci nezanikla a zářila jako hollywoodská hvězda.

Tomáš Matonoha Lucie Benešová

Nový film Rudá volavka můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, a to dokonce ve všech existujících formátech, tedy: 2D, 3D, 4DX, kině IMAX a VIP.

Petr Vondráček Ester Geislerová Dana Batulková s dcerou

Více infa: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz