Eva Decastelo oslavila narozeniny s fanoušky Slunečné

Kolegové Evu Decastelo překvapili přímo na pódiu během moderování show Slunečné léto a vehnali jí tak slzy do očí. Přání ke třiačtyřicetinám nečekala, protože datum jejích narozenin připadalo až na druhý den.

Denisa Nesvačilová, Lukáš Langmajer, Roman Tomeš a Lucie Benešová během moderování Evu Decastelo zaskočili dortem a dárkovým košem, které jí donesli přímo na pódium uprostřed roadshow Slunečné léto. „Zní to divně, ale opravdu jsem to nečekala a rozplakala jsem se. Nenapadlo mě, že si vzpomenou, lidi pod pódiem zazpívali a byla jsem z toho celá naměkko,“ směje se seriálová Zuzana Dolejšová. „Uvědomila jsem si, že to, co se povedlo se Slunečnou, to propojení seriálu a fanoušků… Myslím si, že se to s žádným českým seriálem ještě nepovedlo, aby si všichni byli tak blízko. Byl to krásný pocit,“ pochvaluje si základnu fanoušků Eva Decastelo. „Domů jsem vezla asi tři tašky různých dárků, obrázků, fotek, náramků. Bylo to moc hezký.“ A dodává, že ještě jednou moc všem děkuje.

Na narozeninový den naplánovala Eva rodinný oběd, který si vzal pod palec její manžel René. „V neděli jsem byla s rodinou na slavnostním obědě a manžel to vyšperkoval ještě tím, že pozval kamarádku, kterou jsem léta neviděla. Je to dokonalý muž. Nemusím nikdy nic naznačovat, zmiňovat, a vždy se trefí do dokonalého dárku. Je to typ muže, který pozná, že jste byla u kadeřníka, máte nové oblečení, a stejně tak ví, co mám ráda.“

Na jedno narozeninové faux pas si ale přece jen Eva Decastelo pamatuje. „Ke třicátým narozeninám jsem dostala od kamarádek striptéra. Bylo to strašný – a nikdy víc, prosím,“ vzpomíná s úsměvem.

Foto: TV Prima