Eva Borská řádila v Harrachově a chystá další veselku

Moderotorka a zpěvačka Eva Borská (43) vyrazila i s rodinou strávit silvestra a začátek roku 2019 na hory. „Do Harrachova jsme jeli celá rodina, dokonce společně i s mými rodiči, strávit Silvestra a Nový rok,“ prozrazuje Eva Borská.

Eva Borská na Silvestra s dětmi bobovala

Silvestr byl jediný den, kdy se dalo jít ven a tak jsme silvestrovské odpoledne prožili na bobech. Jinak celou dobu pořádně chumelilo a foukal silný vítr, takže lyžovačka nás čeká někdy příště. Večer jsme si dopřáli luxusní večeři a pak jsme v horském apartmánu čekali na příchod Nového roku, který je u nás většinou hodně pestrý. Kromě něj totiž každý rok navíc oslavujeme dokonce troje narozeniny najednou. Koncem roku přišly na svět nejen obě moje děti, ale moje maminka se narodila přímo na Silvestra. Jsme tím trošku postižení, protože vymýšlet po Vánocích další dárky ještě k narozeninám bývá oříšek. Rozhodně ale nikoho nešidíme,“ říká se smíchem sympatická moderátorka.

Oslava narozenin syna Petra

Letos čeká Evu Borskou mimo zpívání a moderování i další veselka. V listopadu se v Thajsku vdala za podnikatele v gastronomii Jiřího Borského. Místo obřadní síně sluncem zalitá pláž, všude kolem samé květiny a moře. Thajská svatba překonala naše představy nejen kvůli překrásnému prostředí, ve kterém jsme si řekli ano, i když zrovna tohle je v případě thajské svatby obrazně řečeno, protože právě tento zvyk v Thajsku nemají, stejně jako mnoho dalších, na které jsme u české svatby zvyklí. Nebyl to jen obřad na pláži v evropském stylu, jak to většina cizinců mívá. My jsme chtěli svatbu v tradičním thajském stylu se vším, co k tomu patří včetně thajského oděvu. Jde o rituální obřad velkého společenského významu a je zcela odlišný od české či evropské svatby. Novomanželé si například nepředávají prstýnky, ale muž ženě věnuje jakýkoliv zlatý šperk,“ prozrazuje novomanželka Eva Borská, která od manžela dostala set – náramek a naušnice ze čtyřiadvacetikarátového zlata.

Dcera Evy Borské na konci roku oslavila 9 let

Říká se, že thajská svatba patří mezi nejvýjimečnější na světě. Asi to budeme moci potvrdit, ale raději se ještě přesvědčíme. Podobný rituál máme v plánu ještě například v Řecku a dalších zemích. Naším cílem je slíbit si lásku a věrnost na několika kontinentech a před vícero bohy,“ dodala Eva Borská, která se už teď těší na letošní veselku.

Foto: Archív Evy Borské


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353