Drobný vyrazil za Vydrou a ten mu teď návštěvu oplatil za dohledu Saxany

Křest novinkového CD Milana Drobného Moje zem, na kterém se vyznává s láskou k české vlasti, proběhl v Praze. Křest přišli podpořit kmotři herec Václav Vydra se svými psími mazlíčky a zavzpomínal, jak ho Milan navštívil na jeho koňské farmě a zpěvačky Petra Černocká a Heidi Janků.

Zpěvačka Petra Černocká, která nedávno oslavila sedmdesátku řekla Milanovi, že je nesmírně šikovný, když se mu v těchto letech ještě chce vydávat CD. Ale zároveň připustila, že sama asi ještě také jedno pro fanoušky natočí.

To Heidi Janků, která se po dlouhodobé nemoci už zase začala ve společnosti objevovat, dorazila sama, bez svého čtyřnohého psího přítele Edy, který na ni čekal v autě v nově koupeném svetru a popřála interpretovi hodně invence, z čehož se na křtu rozvinula velmi vtipná debata.

Přišla i hlasatelská legenda Marie Tomsová, která naopak zpěvákovi popřála mimo jiné, ať je stále drobný. Hosty v předvánočním času slovem přivítal zpěvák a producent Martin France.

Drobný odehrál na party naživo se svou kapelou dva songy a představil přítomným hostům nový videoklip Tepličáci, který má na Youtube už přes 3000 zhlédnutí. Poté se klasicky deska pokřtila šampusem a rozkrojil se slavnostní dort s podobiznou fotografie z přebalu novinkového CD.

Foto: Martin Production


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353