Dominika Hašková a její kapela DOMI se přestěhovala z Británie do Čech

Skupina DOMI se na české hudební scéně postupně dostává do povědomí. Po melancholické písni I´m Not Alright představuje další singl a videoklip Someone New, za jehož režií stojí Ruy Okamura. Singlem zároveň oznamuje své působení na tuzemské hudební scéně. Novinka nabízí moderní vibe.

Formace DOMI doposud působila především ve Velké Británii, kde všichni členové ukončili studia na konzervatoři v Leedsu. Díky situaci ve Velké Británii se zpěvačka Dominika Hašková před časem vrátila zpět do České republiky a s ní se rozhodla přestěhovat i celá kapela. „Původně jsme zamýšleli přemístit se do Londýna, ale situace v Anglii byla hraní nepříznivá, proto jsme se rozhodli pro Čechy, které jsme samozřejmě také zvažovali a už v létě jsme tu měli zahrát několik koncertů, které byly ale bohužel zrušené,“ komentuje přestěhování Dominika.

Aranže vznikly pod dohledem producenta Frankieho Harpera. O vizuální stránku Someone New se postaral filmový režisér Ruy Okamura, který natočil již debutové video Let Me Follow. Hlavní role se zhostila Dominika. „Jde o příběh mezi holkou a klukem a já tomu klukovi říkám, aby se zamiloval do někoho jiného, protože ho sice miluji, ale vím, že bychom se ve vztahu topili a nebude fungovat. Video reflektuje text písně, který je právě o toxických vztazích a jak je těžké tyto vztahy ukončit,“ říká ke klipu a songu Dominika.

DOMI je energické a na české scéně netradiční autorské hudební uskupení. Je spojením několika národností, což skupině dodává zajímavý styl a různorodý pohled, který se v jistém okamžiku umělecky střetává. Nabízí fresh kombinaci skandinávského popu a britské elektroniky.

Na klip se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=A6o14RdlZ0c

 

Facebook: https://www.facebook.com/We.Are.DOMI/

 

Instagram: https://www.instagram.com/we.are.domi/

 

Foto: Natalie Kubenk, Declan Crefield

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353