Do turné Road To Abbey Road Mekyho Žbirky zbývají čtyři měsíce!

Čtyři měsíce před začátkem turné Road To Abbey Road je bratislavský koncert zcela vyprodaný a na pražský koncert (16.9.2016) zbývá poslední desítky vstupenek. Prodej vstupenek na zbývající koncerty v Ostravě (18.9.2016) a Košicích běží rychlým tempem a koncerty budou velmi brzy také zcela zaplněné.

IMG_6559
Přípravu na jediné velké koncerty v roce 2016 v rámci turné Road To Abbey Road bere Miro Žbirka velmi vážně. S kapelou v opravdu mezinárodním složení zkouší střídavě v Praze a v Londýně. Mekyho sestava na koncertech bude ve složení Honza Horáček, Honza Ponocný, Karel Heřman, Aleš Zenkl a Kryštof Mašek. Tento český tým doplnil producent ze studia Abbey Road Rob Cass, kytarista Pearse MacIntyre, slavný bubeník Blair Cunningham a textař alba Miro, legendární člen kapely CREAM, Pete Brown.

IMG_0690
„Velmi mne potěšilo, že Blair Cunningham, který hrál s Paulem McCartneym a mnoha dalšími přišel na zkoušku dokonale připravený. Byla radost sledovat, jak hraje sklady z nového alba MIRO, ale i skladby Zažni nebo Múr našich lások, která se mu velmi líbila, přestože z ní nerozuměl ani slovo. Společně s kapelou intenzivně pracujeme na tom, abychom divákům co nejlépe zahráli skladby, které provázely mojí hudební cestu až do legendárního studia Abbey Road. Velmi se na to těším a děkuji za velký zájem … a slibuji, že i přidáme,“ řekl s typickým humorem Miro Žbirka.

IMG_0485.JPG
Na čtyřech exkluzivních koncertech (16. 9. Praha, 18. 9. Ostrava, 20. 9. Bratislava a 22. 9. Košice), na velkém podiu se scénou, která bude připomínat jedinečnou atmosféru studia v Abbey Road si po letech Miro Žbirka opět zazpívá na jednom podiu s Marikou Gombitovou.

Podrobnosti na o turné: www.roadtoabbeyroad.cz

Podívejte se na videa ze zkoušky v Londýně zde:

Foto: www.roadtoabbeyroad.cz