Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát! Zahajuje představením Spejbl versus Drákula

Pražské Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát. Už zahájila provoz pokladna divadla. První představení bude k vidění 15. května, a to hra pro dospělé Spejbl versus Drákula. Do konce května se také odehraje To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem, Hurvínkova nebesíčka a Hurvínek mezi osly.

„Diváky, kteří mají na tato představení zakoupeny vstupenky, prosíme, aby co nejdříve kontaktovali naši pokladnu na pokladna@spejbl-hurvinek.cz nebo na 607 911 458 (pouze ve všedních dnech od 9 do 14.00). Z důvodů snížené kapacity divadla je nutné tak učinit nejpozději do 13. května,“ říká Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka. „Jsme velmi rádi, že tato nucená pauza končí a my můžeme opět začít hrát,“ říká Kirschnerová a dodává: „Snad už budeme brzy říkte: společně jsme to zvládli.“

jaké budou podmínky v sále?

Na základě nařízení vlády a doporučení epidemiologů jsme nuceni stanovit několik podmínek pro zprovoznění divadla. Každá druhá řada musí zůstat volná a vedle sebe mohou sedět vždy maximálně dva diváci. Sedadlo mezi nimi a další dvojicí musí vždy zůstat volné.  V divadle nebude možné konzumovat jídlo ani pití a také šatna zůstane zavřená. Oděvy si diváci mohou odložit na volná sedadla. K dispozici bude desinfekce a také vnitřní dvorek pro chvíle o přestávce. Drobné dárkové předměty bude možno zakoupit ve foyer divadla. Pro případné dotazy a pomoc bude připraven náš ochotný personál. Věříme, že si i přes obtížnější situaci představení skvěle užijeme!

Spejbl versus drákula

Pan Spejbl se – stejně jako před čtyřiceti lety – opět pustí do skládání muzikálu, který ho má zbavit dluhů. V přízračné atmosféře pařížské mansardy, která je svědkem Spejblových tvůrčích muk, nechybí upírobijec Hurvínek, podnikavá nymfoMánička, pes baskervilský alias Žeryk a paní Kateřina, která svede boj o Spejblovu přízeň s francouzskou dekadentní zpěvačkou Poulet. Jak vše dopadne, když se k nočnímu životu probere i žoviální hrabě Drákula, můžete vidět již tento pátek!

Vstupenky na zakoupená představení stále v platnosti

Již zakoupené vstupenky na neodehraná představení z důvodu nouzového stavu zůstávají v platnosti, a to do konce roku 2020. Za nové vstupenky je bude možné vyměnit od 24. srpna, kdy budeme moci stanovit nový program. Stejně tak prodlužujeme platnost i všem dárkovým poukázkám.

 

DO KONCE KVĚTNA DIVADLO POUZE TATO PŘEDSTAVENÍ:

pátek 15. 5. – 19:00 hodin – SPEJBL VERSUS DRÁKULA

sobota 16.5. – 15:00 hodin – SPEJBL VERSUS DRÁKULA

středa 20.5. – 19:00 hodin – TO NEJLEPŠÍ SE SPEJBLEM a HURVÍNKEM

sobota 23.5. – 14:00 hodin – HURVÍNKOVA NEBESÍČKA

neděle 24.5. – 10:30 hodin – HURVÍNKOVA NEBESÍČKA

sobota 30.5. – 14:00 hodin – HURVÍNEK MEZI OSLY

neděle 31.5. – 10:30 hodin – HURVÍNEK MEZI OSLY

 

Více infa na: www.spejbl-hurvinek.cz , www.facebook.com/DivadloSH

 

Foto: www.spejbl-hurvinek.cz / Michal Fanta

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353