Divácké zprávy opouští Lucie Šilhánová! Víme, proč

Lucie Šilhánová končí na postu moderátorky Diváckých zpráv. Naposledy ji diváci uvidí v neděli 13. srpna. Divácké zprávy moderovala ve dvojici s Tomášem Krausem od dubna 2014. Ten bude společně s Michalem Kavalčíkem jednu z nejoblíbenějších relací zpravodajské hodiny na Primě uvádět i nadále.

Lucie Silhanova pro web

„Primě moc děkuji za příležitost i možnost naučit se nové věci, a že jich bylo! Nicméně divočit jako kluci ve vysílání už se v pátém měsíci snad ani nehodí, tak to nechám na nich. Končím na vlastní žádost a jsem velmi ráda, že mi Prima vyšla ve všem maximálně vstříc,“ řekla Lucie Šilhánová.

Kraus Kavalcik

Se samostatnou diváckou zpravodajskou relací, jejíž obsah budou tvořit sami diváci, přišla v říjnu 2013 Prima jako první televizní stanice. Televize dala šanci divákům zapojit se do vysílání a stát se reportérem. Heslo »Budu na Primě!«, kterým se diváčtí reportéři ohlašují, je už legendární. Během let si Divácké zprávy získaly obrovský počet fanoušků a patří k nejsledovanějším pořadům televize Prima. Divácké zprávy vysílá Prima v rámci zpravodajské hodiny už čtvrtým rokem v 19.40 hodin, první vydání bylo 28. října 2013.

 

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353