Dcery slavných otců Suchánková a Stropnická Valentýna neslaví

Pravidelně se potkávají jako kolegyně v muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou v Divadle Broadway a také se v roli Cecile spolu alternují. Na společném focení jsme se zeptali, jak slaví svátek svatého Valentýna a jak si představují ideálně stráveného Valentýna.

Divadlo Broadway, Valentýn

Vzhledem k tomu, že svátek Valentýna neslavím, tak má představa ideálně stráveného Valentýna by pravděpodobně byla společná večeře s partnerem, následoval by společný výlet na místo, které jsme spolu ještě nenavštívili, nebo bychom šli na motokáry. A protože je Valentýn o lásce, tak bych tento den také strávila se svými rodiči, které miluju,“ sdělila nám Berenika Suchánková.

1V6A9914

Jak stráví letošní svátek zamilovaných jsme se také zeptali herečky Františky Stropnické. To je myslím 14. února? Tak ten večer jdu s kamarádkou do divadla podívat se na mého kamaráda Dana Krejčíka. Valentýna žádného neznám,“ odpověděla nám na otázku Františka Stropnická.

1V6A2734

Berenika s Františkou také přizvaly na focení Leonu Černou Stříbrnou, se kterou sdílejí divadelní šatnu. Leona nám prozradila, proč ji manžel na Valentýna dohnal k slzám. Vzhledem k tomu, že už máme s manželem dceru, tak by pro nás bylo originální už jen to, že bychom strávili Valentýna jen tak ve dvou s mým manželem Honzou. Jednou mi manžel připravil na Valentýna překvapení, a sice v restauraci jsme při placení dostali nazdobený hořící ananas, od té doby je to náš valentýnský symbol, to mě úplně dostalo i se slzami štěstí,“ dodala muzikálová herečka Leona Černá Stříbrná, která v muzikálu Muž se železnou maskou hraje Marii Terezu.

Divadlo Broadway, Valentýn
Divadlo Broadway, Valentýn

Foto: Divadlo Broadway


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353