Dcera Lenky Filipové: Máma ze mě šílela!

Dcera zpěvačky Lenky Filipové, devatenáctiletá Lenny, má pěkně našlápnuto ke kariéře úspěšné písničkářky. Jako čerstvá maturantka vydala debutovou autorskou desku, natočila drsný videoklip, koncertuje o sto šest a teď opouští rodné hnízdo a stěhuje se do Anglie, kde už v říjnu zahájí studium hudby na prestižní univerzitě. V talkshow 7 pádů Honzy Dědka se mimo jiné svěřila s tím, proč jí máma Lenka strhla peníze za vystoupení.


Zpěvačka Lenka Filipová svoji dceru Lenku od dětství vedla k hudbě. Hodiny a hodiny strávily cvičením na kytaru. „Mámě bylo líto, když jsem od kytary uhnula k pianu, ale dnes už to neřeší a myslím, že je ráda,“ prozradila Lenny novináři Honzovi Dědkovi. Dnes spolu často koncertují, a pokud se mámě Lence dceřino vystoupení nelíbí, neváhá jí uložit pořádnou pokutu. „Už se stalo, že mě mamka potrestala a strhla mi peníze z platu za to, že jsem se chovala blbě. Byla jsem na koncertně nepříjemná a nesoustředila jsem se. Natvrdo mi řekla, že takhle se chovat nemůžu a dala mi pokutu,“ prozradila v talkshow Lenny.


To ale nebyl první případ, kdy nadějná písničkářka svoji slavnou matku vytočila. První infarktový stav jí přivodila, když se nechala tetovat. „Nejprve si myslela, že je to hena. Když se dozvěděla pravdu, chvíli šílela, ale pak se s tím smířila. A táta (architekt) mi řekl, že jsem mu měla říct, aby mi to navrhl, mám to totiž blbě udělané,“ práskla Lenny. „Byl to spontánní nápad a myslím, že je to moje první a také poslední tetování,“ směje se zpěvačka, která už balí kufry a stěhuje se do Británie. „Moc se těším, gympl už mě poslední roky nebavil, hrozně mě brzdil,“ tvrdí Lenka Filipová mladší alias Lenny.

Podívejte se na video Lenny v talkshow 7 pádů Honzy Dědka:

Foto: Hana Brožková


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353