David Deyl: Snům se neubráním!

David Deyl připravil fanouškům podzimní dárek: nový klip k songu Snům se neubráním a mimořádný vánoční koncert. David Deyl v těchto dnech dokončil nový klip k písni Snům se neubráním, která pochází z jeho dosud posledního alba Zásah.


Balada svou atmosférou a Davidovým silným prožitkem osloví nejedno romantické srdce. Text písně je inspirován skutečným příběhem, ve kterém zpěvák prožívá strasti se svou osudovou láskou…


Realizace videa proběhla pod taktovkou mladé režisérské dvojice Optical PRO & DJ Lowa, který připravil mimo jiné i videoklipy pro slovenského krále rapu Rytmuse, Majka Spirita, Debbie, Mistu, Airfare, Tommiho Popoviče, Ega a další…


Celé video se natáčelo na několika lokacích České republiky. Naleznete zde krásná místa Moravskoslezských Beskyd, kudy David projíždí v americkém veteránu a se svou láskou si užívá jízdy při západu slunce na westernových koních. Další místem je okolí šumavské přehrady Lipno. Odsud jsou letecké záběry z vrtulníku na samý vrchol nové rozhledny s tematickým názvem „Stezka korunami stromů“ i zpívání s kapelou v nedalekém přístavišti.


Interpret opět útočí na city silnou písní, kterou si sám složil. O text se postarala Magdalena Drsová. David Deyl již pilně připravuje nové album, které plánuje na příští rok. Fanoušci mají možnost zažít výjimečný Vánoční koncert, se speciálně sestaveným repertoárem, a to 13. prosince v Divadle U Hasičů v Praze na Vinohradech.

Videoklip můžete shlédnout zde:

Foto: Supraphon