Dasha vítá Vánoce písničkou z nového filmu

Zpěvačka Dasha vítá letošní Vánoce s písní Co přát si víc, která vznikla k novému českému filmu Přání k mání. Píseň doprovází závěrečné titulky snímku a vychází nyní jako singl v digitální podobě. Hudbu písně složil David Solař, text je dílem Ester Brožové. Vydání singlu doprovází i videoklip.

Dasha_foto-Michaela-Dzurna_2017

Videoklip, singl i film Přání k mání mají neodolatelnou vánoční atmosféru a vychází společně v prvním adventním týdnu. Samotný snímek, který měl v kinech premiéru 7. prosince, se během adventu odehrává a vrcholí přímo na Štědrý den. O film je velký zájem ze strany provozovatelů kin. Jen během premiérového víkendu ho uvede téměř 185 kin po celé České republice.

dasha co prat si vic 044

Dashu doprovází v písni pouze smyčcové kvarteto a klavír, vedle tématu Vánoc navazuje píseň na film i svým názvem. Hrdina vánočního příběhu dostane od kouzelného dědečka jedno přání a neví pořádně, co si s ním počít. V hlavních rolích se představí Jitka Čvančarová, Martin Myšička a Filip Antonio. Singl Co přát si víc vydává v digitálním formátu Supraphon, jenž v listopadu také vydal Dashe albumKonečně, které vzniklo pod vedením producenta Davida Solaře.  

Dasha_2017_MichaelaDzurna

Odkaz na singl:

https://www.supraphonline.cz/album/348091-co-prat-si-vic-pisen-z-filmu-prani-k-mani

Podívejte se zde na klip:

https://www.youtube.com/watch?v=B4T30RM5eM0&list=PLMjX-mAaDj_mXhowrCdk5nCPb6235RKvl&index=4

plakat_Prani-k-mani

Foto: Supraphon / Michaela Dzurná