Daniela Šinkorová: Dvojku z chování bych doma nepřežila!

Herečka z Gymplu s (r)učením omezeným Daniela Šinkorová považuje své studium na základní škole za nudu. Především proto, že patřila k nejlepším žákům ve třídě. Nemyslitelný byl prý i snížený stupeň z chování. Uvedla to v neodvysílané části rozhovoru pro pořad Volejte Novu, který TV Nova vysílá vždy v sobotu v poledne.


„Obávám se, že jsem na základní škole byla hrozně nudná. Byla jsem šprtka, dvojka ani trojka z chování nikdy nebyla, to bych asi doma nepřežila. Horší to bylo později na konzervatoři v Bratislavě. Byli jsme naprosto nejhorší třída v celé historii a dodnes se o nás vyprávějí krásné historky,“ uvedla Daniela Šinkorová.
V druhé sérii Gymplu se už Majka Šmídová představí jako silná žena a matka v jedné osobě, které by málokdo věřil, že někdy prošla týráním ze strany manžela. Za vším bude láska. A přátelská pomoc k tomu. Nejlepší kamarádkou Majky zůstává Milada Smutná, jíž hraje Zuzana Bydžovská.


„My jsme sousedky a nejlepší kamarádky. Děti nám navíc chodí spolu do školy, takže já se na natáčení se Zuzkou Bydžovskou vždycky moc těším. Pro mě to je jako kdybych se ocitla na nějakém zázračném ostrově a dívala se na gejzír úžasného geniálního herectví. Hrozně se od ní učím a i v civilu si vždycky dobře popovídáme,“ vypráví Šinkorová, která rovněž prozradila, kdo se jí nově postaví do cesty. Překvapivě to bude žena!


„Sešla jsem se s jednou novou rolí, kterou bude hrát Chantal Poullain. Setkáme se v situaci, která se bude týkat její krásy. Dojde k jistému jiskření, na které Majka bude hodně žárlit,“ poodhalila Daniela Šinkorová. Gympl s (r)učením sledujte vždy v pondělí a ve středu ve 20.20 hodin na Nově.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353