Dana Morávková přiznala domácí hádky!

Jak vzpomíná herečka Dana Morávková na svou nejznámější roli seriálové potvory Andrey Rubešové se dozvíte v premiérovém třicátém druhém díle Show Jana Krause v pátek 8. dubna ve 21.50 hodin na Primě. „Hrála jste takovou potvoru. Já hrál obvykle něco mezi lotrem a blbem. Projevuje se nějak v soukromí, že jste hrála mrchu?“ zajímá se. „To byste se musel zeptat manžela. Myslím ale, že nikdo není černý ani bílý.“


Dana Morávková také prozradí, že její nová seriálová role je jiná, velmi empatická a sympatická lékařka. „Žijete s manželem zdánlivě spořádaně dlouhou dobu. Jste spořádaní i doma?“ zabrousí do soukromí herečky moderátor. „Nevím, jestli to je normální, ale jsme spolu patnáct let. Ale taky se někdy pohádáme,“ svěří se Dana.


A co by si známá a obsazovaná herečka v rámci svého televizního působení přála? „Byla bych nejradši, kdybych byla herečka takového formátu, abych si mohla vybírat role ve všech televizích.“ Nakonec ještě prozradí, že studovala sportovní gymnázium a odmalička chodila na balet.


„Vy jste odjakživa taková trochu hyperaktivní a dokonalá. Jako moje sestra. Než já jsem ráno vstal, ona odešla, odtančila nějakou soutěž, vyhrála, a když se mě pak ptala, co jsem přes den dělal, nevěděl jsem, co na to říct,“ pobaví nakonec Jan Kraus. Mimo Dany Morávkové budou hosty Jana Krause podnikatel Karel Janeček a Roman Grešák s želvou Magdalenou.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353