Dámy, koukejte na syna Martina Dejdara jaký to je fešák!

Co může mít společného klinika estetické medicíny a hokejový klub? V případě Petra Clinic a HC Olymp Praha je odpověď jasná – oba jsou patrony nadačního fondu Kapka naděje. Nyní se sportovci, umělci a majitelé kliniky sešli v centru Prahu, aby se domluvili, jak nejlépe pomoci dětem. Zároveň u toho prozradili, jaké procedury sami nejvíce využívají a jaké měli nejhorší sportovní úrazy.

4 Pysny tata Martin s Matejem DSC2005

V prostorách kliniky se sešla parta kamarádů s ušlechtilým odhodláním pomáhat potřebným Martin Dejdar, Pavel Nový, Eva Borská, Pavel Nečas, Petr Vacek, Miloš Knor, ale také syn Martina Dejdara Matěj s přítelkyní Sofií.

Matyas Hlozek DSC2057

Ač se většina z nich pohybuje v uměleckých kruzích, tak se rádi realizují na i ledě. V čele s Martinem Dejdarem hrají zápasy a předvádějí divákům show. Častokrát se zapojují do charitativních akcí a projekt Golf s nadějí nebude výjimkou. Akce proběhla už minulý rok a podařilo se vybrat přes půl milionu korun.

Martin si dal kavu se svym portretem 35

S Petra Clinic náš tým do dnešního dne spojovala činnost pro Nadační fond Kapka naděje. Naše exhibiční utkání hrajeme právě pro ně. Nutno říct, že většina týmu HC Olymp Praha jsou muži nad třicet, možná ve většině nad čtyřicet let. V nabídce kliniky nejsou jen procedury estetické, ale i rehabilitační a regenerační, což se nám velice hodí,“ upřesňuje Martin Dejdar.

Matej Dejdar s pritelkyni Sofii DSC1923

Až na výjimky nejsou členové týmu profesionální sportovci, takže často podobné služby potřebují. „Dost využívám rázovou vlnu na rehabilitační zranění a namoženiny. Prospívá to zdraví a některé procedury mohou vyřešit i dermatologický problém,“ vysvětluje Martin. Rehabilitace jsou zvlášť pro sportovce velmi přínosné, a to hlavně kvůli zraněním.

Monika Maresova na klinice pracuje DSC2640

Někdo má štěstí a rány ze sportovních bitev nemá. „Jako dítěti mi pan profesor odstranil velké mateřské znaménko na bradě, po kterém mi zbyla jizva, kterou mi moji vrstevníci v chlapeckém věku záviděli,“ popisuje Pavel Nový svoje největší zranění. A jak se o sebe po zápasech stará? „Rehabilitaci v každém případě doporučuji ať kvůli únavě, či operaci anebo jen tak se proladit do plusu,“ říká.

P. Vacek a P. Novy DSC1573

Muži k nám docházejí spíše samostatně, převážně na rehabilitace a laserové epilace. Rádi využijí i procedury z řad wellness health, preventivní péče o zdraví a kondici. Jsou vždy spolehliví a přesní. Prostě mají disciplínu,“ říká o sportovcích majitelka kliniky Petra Řehořková. Členové hokejového týmu si užili dopoledne plné péče a teď už jim nebrání v tom, aby na golfovém turnaji 28. srpna na Karlštejně vybrali co nejvíce peněz na pomoc dětem z Kapky naděje.

6 Petra Rehorkova a M. Dejdar - svalova rehabilitace DSC2501 5 P. Noveho nevrazdili ale pouzili laserovy lifting DSC2211 1 Team, ktery pomaha DSC1727

Foto: Petra Clinic