Dámy, koukejte! Moderátor Roman Šebrle ukázal své výstavní tělo!

Místo obleku a kravaty jen těsné plavky! Zatímco při Zprávách na Primě musí před kamerou moderátor Roman Šebrle své tělo a svaly halit, v pevnosti Boyard se toho nebojí. Na scénu nastoupí jako kapitán v plné parádě jen v černých elastických miniplavkách.

HML_7915

V týmu Romana Šebrleho, který má na pevnosti na starosti jako kapitán soutěží i herec Lumír Olšovský, ten se nad hned rozplývá: „Je Šebrlátko je nahej!“. „To je vsuvka pro divačky TV Prima, takže můžeme být takhle chvíli,“ směje se moderátor Pevnosti Boyard.

Sebrle plavky

 

Romanovi nezbývá nic jiného než se několik vteřin před kamerou ukázat a pak už raději říká, že to stačilo. Musí totiž už kvůli časomíře začít plnit úkol v pevnosti, ve kterém se bude potápět v temných kobkách a sklepení pevnosti. Jak tohle dopadne? Uvidíte už v pátek 8. září ve 20.15 hodin v Pevnosti Boyard na Primě. Už teď je ale jasné je, že i po čtyřech letech od ukončení své aktivní sportovní kariéry se hvězda Primy vůbec nemá za co stydět. Naopak, jeho bicepsy i břišní svaly znovu rozpalují.

HML_7737

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353