Dámy, koukejte! Martin Kraus odhalil sexy hruď

Fanoušci Martina Krause si opět přijdou na své! Oblíbený herec se po delší době objeví na obrazovkách Televize Prima a hned svlečený do půl těla. Proč dostane nakládačku od Jana Révaie? A jakou roli ve všem sehraje Pavlína Němcová? Uvidíte v seriálu V.I.P. vraždy již tuto sobotu 14. dubna ve 20.15 hodin na Primě.

VIP vrazdy 1

Na své si přijdou zejména Martinovy fanynky, které budou moct obdivovat hercovu sexy svalnatou hruď. Martin Kraus coby zneuznaný umělec Igor Drtina si navíc zahraje po boku okouzlující Pavlíny Němcové. Jaký bude vztah zhýralého umělce a krásné kurátorky? A proč chce Jan Révai alias Ivan Janda mladého umělce zatknout?

VIP vrazdy 7

Scéna, kdy se Martin Kraus, ještě rozespalý a zahalený jen v prostěradle brání zatčení, se připravovala velmi dlouho a vše se povedlo až napotřetí. Martin Kraus ale naštěstí k žádnému zranění nepřišel, maximálně si odnesl menší modřinu z toho, jak mu Jan Révai zkroutil ruku za zády.

VIP vrazdy 14

A co o natáčení s autorkami Jitkou a Kateřinou Bártů říká Martin Kraus? „Točilo se s nimi moc hezky. Jsou to okouzlující a vysoce inteligentní ženy, před kterými má chlap jako já chuť odvést co nejlepší výkon, jen aby se předvedl a dokázal, že na to má,“ komentuje s úsměvem populární herec.

Foto: TV Prima