Dáda Patrasová: Na křest vína s celou rodinou!

Když přišel majitel restaurace Mount Steak s nápadem, že vytvoří tzv. Celebrity line v sekci vín, mnozí jen kroutili hlavou. Osobnosti, kterým nabídl, aby se staly patrony jednoho z nabízených vín, si mohly vybrat, které víno jim chutná. Pak se nechaly nafotit na vinnou etiketu – a dnes se může restaurace chlubit víny s patrony Bárou Basikovou, Lubomírem Lipským, Václavem Postráneckým a celou řadou dalších.


Jedním z patronů je i Felix Slováček, který se stal tváří vína Merlot. Právě on byl tím, kdo motivoval k zařazení se do Celebrity line Jiřího Krampola. Není tedy divu, že Slováček s Dádou Patrasovou na křtu Krampolova vína Modrý Portugal nemohli chybět. A dokonce s sebou vzali i děti Felixa a Annu. Jako správní požitkáři ochutnali nejen víno, ale také nabídku exotické kuchyně Mount Steaku.


Vše se ale neslo v duchu správného stravování, protože partnerem křtu byla společnost zdravého hubnutí. Na své si přišly nejen chuťové buňky, hosté si poslechli písně zpěvačky s uměleckým jménem Mascha, která společně s Jiřím Krampolem, Dagmar Patrasovou a režisérem Tomášem Váňou víno pokřtili.

Foto: Mount Steak


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353