Burešová a Nesvačilová milují rychlé nálety do obchodních center

Holky milují nákupy a jinak tomu není ani u hereček ze seriálu Slunečná. Eva Burešová společně s Denisou Nesvačilovou milují rychlé nálety do obchodních center a jsou schopné obléct celou rodinu za pár minut.

Jako správné ženy mají své oblíbené obchody, na které jsou schopné udělat nálet a vybrat všechno možné. „Umím strávit klidně hodinu v těch obchodech, kde se prodávají parfémy, kosmetika, mejdlíčka. Tam jsem ve svém živlu,“ přiznává Denisa Nesvačilová, které se často nestává, že by si řekla, že nemá co na sebe. „Nakupuji s rozumem a tak, abych mohla věci různě kombinovat. Ráda jsem se i v době, kdy nebylo kam chodit, jen do práce, oblékala hezky. Vzala jsem si podpatky, dámský oblek, docela jsem si jela hezký styl, protože doma jsem byla nejdřív neustále v teplákách, a moc mě to nebavilo,“ prozrazuje seriálová Karolína.

„Nemám ráda nakupování, když nevím, co chci. To mě ničí a moc nerada si zkouším věci. Možná proto už mám pár značek, kde vím, že mi velikosti sedí, a nemusím do zkušebních kabinek,“ doplňuje svou kolegyni Eva Burešová, která se ale taky umí utrhnout. „Stane se mi tak jedou za půl roku, že mě popadne, že potřebuju nutně něco nového, tak jdu do obchodu a procházím si to.“ A každý den se jí prý stává, že si řekne, že nemá co na sebe. „Přitom mám plné skříně,“ směje se. „To má ale asi každá žena. Naštěstí mám s partnerem společnou skříň. Máme dost podobný vkus na oblečení, a můžu tak nosit i to jeho. Nebojte, nejsem šatový typ, takže si Přemek může půjčit i něco ode mne,“ prozrazuje seriálová Týna.

Denisa Nesvačilová se nebojí nakupovat pro své blízké a užívá si to. „Ráda nakupuju pro mámu a sestru. Nejhorší nákupy jsou pro mého švagra, tam jsem bezradná. Dost často se netrefím do vkusu. Já sama ráda nakupuju obleky, těch dámských mám doma hodně, není jich nikdy dost a je spousta barev a střihů, které doma ještě nemám,“ směje se herečka. „Teď jsem si koupila kalhoty do zvonu – je super, že se tahle móda vrací. Dělá to moc hezkou postavu. Mám svoje oblíbené návrháře i značky, líbí se mi koukat na kolekce jedné nesmírně drahé značky, na kterou mít nikdy nebudu, ale moc mě baví si to prohlížet.“

Eva Burešová si nejvíc užívá nákupy pro svého malého syna Nathaniela. „Moc se mi líbí, že teď je daleko hezčí a zábavnější oblečení, než bylo pro nás. A taky je skvělé, že si můžete pořídit stejné věci ve své velikosti i v té dětské.“ Stylově tak chodí máma se synem velmi podobně oblečení. Hodně u Burešů frčí dinosauři, Star Wars a superhrdinové.

 

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353