Burešová a další herečky se proměnily ve zvířata! Podívejte se

Hrají v seriálu ZOO, a proto si na chvíli vyzkoušely, jaké to je být v kůži těch, co potkávají během natáčení. Eva Burešová, Michaela Pecháčková, Michaela Petřeková, Natálie Halouzková či Gabriella Farr se proměnily ve zvířata. K tomu ještě přidaly historky, v jaké situaci se z nich šelmy stávají, a kdy je tedy dobré si na ně dát pozor.

Vlk

Bojovná šelma

Eva Burešová coby Viky Janečková

Jak říká indiánský horoskop, vlk je zvíře, které je velmi citlivé, drží se stranou, působí nepřístupně. Může za to nejen jeho plachost, ale také obava z toho, že někdo zneužije jeho důvěru. Citlivost je však i jeho silnou stránkou. Je empatický a starostlivý, umí dobře vycítit potřeby ostatních a svým blízkým je vždy připraven pomoci. A pokud je nejhůř, stane se z něj šelma ochotná tvrdě bojovat a dát najevo svou sílu.

Tygr

Michaela Petřeková coby Markéta Tomečková

Kdy je ve mně šelma

Většinou moc nevystrkuji drápky, a pokud ano, tak je to jen u lidí, které znám. Děje se to v okamžiku, kdy mě něco štve. S cizími řeším věci v klidu, nemám ráda dusno, a raději tedy všechno řeším v harmonii. Sama hádky nevyvolávám, jen se většinou bráním, ale v klidu. Opakem je to, když je to u lidí, které znám, to si dupnu. Kočky mám ráda, jednu má můj přítel a vzpomínám si, že něco podezřele šustilo na stole. Otočili jsme se a tam kočka s obrovským tvarohovým šátečkem v puse cupitala pod postel. Tak nějak tak bych vypadala jako kočka.

Páv

Michaela Pecháčková coby Sid Anna Novotná

Pýcha předchází pád

Nejvíc jsem pyšná na svoji sestru, protože si jde za svými sny. Je jí deset, a už ví, co chce. Pomalu taky začíná nakukovat do hereckého světa. Jsem pyšná také na své kamarády, ale někdy i sama na sebe. Rodiče mě taky pochválí, když jsou pyšní – třeba když jsem se dostala na konzervatoř nebo uběhla půlmaraton. V tu chvíli je to hezké slyšet. V tom negativním slova smyslu, že jsem pyšná, tak to mi nikdo ještě neřekl – a jsem přesvědčená, že jsem ani nikomu nedala důvod k tomu, aby si to myslel.

Had

Nepředvídatelná

Gabriella Farr coby Karolína Roklová

Říká se, že je někdo slizký jako had. Myslím si, že mám docela vyvinutý smysl na záludné lidi. Samozřejmě, že se to vždy nepovede rozlišit, ale řekla bych, že to ve většině případů dokážu – a dávám si na ně pozor. Takoví lidé jsou totiž nepředvídatelní. Pokud mám v sobě podobnou povahu vyloudit v rámci své práce, tak myslím, že to dokážu. Inspirace kolem sebe může člověk brát donekonečna. Každý to v sobě má a je jen otázkou, zda to dokáže najít. Na něm pak je, jak s tím dokáže pracovat a nějak tu toxicitu řešit, nebo neřešit.

Lev

Utahané kotě

Natálie Halouzková coby Mína Veselá

Lev ve mně propuká málokdy, nejsem typ, co by »řval«. Pokud už se ozvu, tak je to kvůli hloupostem. Třeba kvůli tomu, že mi něco upadne v kuchyni. Jinak jsem docela klidná povaha. Lev ve mně možná dřímá v okamžiku, kdy jsem hladová. A taky velmi ráda spím. V tom bychom si mohli rozumět.

 

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353