„Bude se trsat! A budem si blízko!“ slibují na léto Mig 21 s Jiřím Macháčkem

Taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 Mig 21 hlásí po nucené pauze návrat na koncertní pódia. A jak kapela vzkazuje, bude se trsat! „Bude se trsat! Pod hvězdným nebem. A budem si blízko, tak jako v klubech!“ láká na migovskou show zpěvák a herec Jiří Macháček.

Letní sérii koncertů odstartují Mig 21 na Výravě v pátek 26. června. Letošní prázdniny zahájí kapela na letní scéně pražského Lucerna Music Baru na Výstavišti v Holešovicích, kde budou koncertovat tři dny za sebou. A protože všechno špatné je k něčemu dobré, tak díky větší kapacitě Open Air Výstaviště Praha se na show dostane více fanoušků. „Celé léto se pak budeme vídat na dalších spešl koncertech, třeba na vinicích, na hradě, v letňáku… Už se nemůžeme dočkat!“ doplňuje kapelník Honza Hladík.

Na našich hradech potkáte Mig 21 v Lokti na Noci s filmovou hvězdou (speciální akce propojující po 4 večery hudbu a film) a v Brně na Špilberku na akci Hudba na Hrad, na vinicích zahrají v Třebívlicích, Břeclavi, Znojmě a ve Valticích. Během vynuceného volna kapela pilně pracovala na materiálu pro nové studiové album, které by mělo vyjít v roce 2021. Po této sérii letních koncertů se již s novým singlem Mig 21 vydají na podzimní turné, které startuje 2. října.

Rozpis termínů letních koncertů:

 1. 6. – Výrava – Letní parket
 2. 6. – Olomouc – S-Klub, Palouček
 3. 6. – Praha – Open Air Výstaviště Praha
 4. 7. – Praha – Open Air Výstaviště Praha
 5. 7. – Praha – Open Air Výstaviště Praha
 6. 7. – Loket – Noc s filmovou hvězdou
 7. 7. – Plzeň – DEPO open air
 8. 7. – Brno, Špilberk – Hudba na Hrad
 9. 7. – Třebívlice – Hudba na vinicích
 10. 7. – Břeclav – Hudba na vinicích
 11. 8. – Pardubice – Pardubické hudební mlýny
 12. 8. – Třebíč – Castle Open Air
 13. 8. – Znojmo – Hudba na vinicích
 14. 8. – Hranice – Stará Střelnice, Open air
 15. 8. – Chateau Valtice – Hudba na vinicích
 16. 8. – Pelhřimov – Léto u Máje

 

Více infa: www.mig21.cz

 

Facebook: https://www.facebook.com/mig21.official

 

Foto: Radim Kolibík

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353