Bryan Adams zazpívá na festivalu Benátská noc!

Už za pár dní startuje 20. ročníku festivalu Benátská noc. Jeho brány se tentokrát otevřou v areálu Vesec v Liberci už ve čtvrtek 26. července. Nenechte si ujít vystoupení Bryana Adamse, pro kterého pořadatelé chystají velké zázemí a spoustu dalších věcí…. Festival Benátská noc se uskuteční ve dnech 26. – 29. července 2012.


Pořadatelé už odpočítávají… Jubilejní 20. ročník festivalu Benátská noc se blíží. Za devět dní startuje! „Začneme slovenským čtvrtkem 26. července. Během tónů kapel Horkýže Slýže, No Name, Petera Nagyho a dalších se začne stavět pódium pro páteční koncert Bryana Adamse. A pracovat se na něm bude celou noc. Instaluje se na něj LEDková obrazovka o velikosti 16×8 metrů dovezená speciálně pro tento koncert z Německa, techniku přivezou tři kamiony. Bude to zkrátka výjimečná show u nás málokdy k vidění,“ přiznává pořadatel. A ředitel festivalu Pavel Mikez dodává: „Zajistit všechno potřebné dle požadavků managementu Bryana Adamse není jednoduché, ale už máme všechno připravené. A to včetně jeho vlastní kuchyně, do které si veze svého kuchaře. Proti tomuto požadavku byla stovka bílých ručníků jednoduchým úkolem. Bryan Adams sám má minimum požadavků, ale jeho doprovodná posádka má seznam jak pro měsíční nákup pro velkou rodinu. Jen přenocování jsme řešit na místě nemuseli. Ubytován bude v Praze v hotelu prestižního světového řetězce u Vltavy.“
Organizátoři počítají s dvaceti až pětadvaceti tisíci návštěvníky, pro které bude v novém místě konání festivalu ve Vesci v Liberci připraveno dobré zázemí s kvalitním občerstvením a službami.

Foto: www.benatskanoc.cz