Boj Pohlreicha s Etzlerem sledovala i Eva Decastelo s maminkou

V sobotu 26. října měli televizní diváci možnost sledovat v show Česko vaří s Pohlreichem živě mimořádný duel, duel ve vaření mezi uznávaným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem a hercem Miroslavem Etzlerem.


Miroslav Etzler svou novou roli předem komentoval s humorem. „Konečně světu dokážu, že jsem lepší kuchař než Pohlreich. Jediné, co mi vadí je ten fakt, že Zdeněk Pohlreich nebude vařit podle mě, ale já podle něj,“ smál se sympatický herec, kterého diváci vídají pravidelně v primáckém seriálu Cesty domů coby policistu Honzu Maška. Po skončení kuchařského koncertu vysekl Etzler Pohlreichovi poklonu: „Byla pro mě čest vařit s takovým kuchařem,“ a uznal, že bude lepší, když se bude i nadále držet hlavně herectví.


V publiku souboj sledovala mimo jiné moderátorka Eva Decastelo s maminkou. „My jsme se královsky bavily. Zdeněk je opravdový mistr svého řemesla a já ho fakt moc obdivuji. Byl to pro nás úžasný zážitek,“ netají se obdivem ke slavnému kuchaři sexy moderátorka.
Již tuto sobotu 2. listopadu si Zdeněk Pohlreich pozval oblíbenou herečku Jitku Čvančarovou. Ochutnávat budou tentokrát herečka Dana Batulková a herec Filip Čapka. Jitka se Zdeňkem začínají na Primě vařit ve 20.15 hodin.

Foto: TV Prima